**Bun venit TEODORA-IOANA !!!**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Getik, ce s-a intamplat? Sper ca nu te-a suparat iara cineva? Poate totusi ajungi la botez


de steluta norocoasa Luca-Vlad (09.02.2009) si 22+ cu


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata mandrelor, imi beau cafeaua dupa o noaptre alba
a racit maimuta....curge nasul, il si deranjeza ceva in gat....dam cu stodal si panadol
mady la zara sigur gasesti ceva, poate nu la fel dar eu am vz acu cateva zile ceva interesant si nu ft scumpi. vezi si la un intersport, gasesti si lungi si scurti....si la 100 si ceva perechea si la 40 perechea. na, astea is singurele care stiu ca is si pe la voi. acu sa-ti zic....la cei ieftini risti sa-i poarte putin si sa se dezmembreze. cei ce costa ceva iti garantez ca tin de te plictisesti....piticul are de la zara si-i spal la masina aproape zilnic de-i zapacesc si-s intacti, eu am de la converse si-i am de 3 ani si-s rosi de atata purtat si tot arata bine....acu mai e si partea ca el creste si oricum nu apuca sa-i poarte prea mult, na, vezi tu. succesuri
sorilea mai da ce mare-i baiatul asta al tau, al meu e maruntel
Giorgi sunt cu gandul la voi, sa va iasa totul asa cum va doriti, micuta sa fie ocrotita toata viata de ingerul ei pazitor si voi sa aveti parte numai de bucurii si fericire

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

ano...nu mai sunt harnicuta, gata. era si cazul sa-mi treaca


uitai sa va zic...se intampla niste chestii pe care inca nu imi vine sa cred ca se intampla....am aflat ieri ca a murit un fost iubit, un om deosebit
http://www.adevarul.ro/locale/iasi/Violonistul_Adrian_Berescu-fondatorul_Cvartetul_-Ad_Libitum-_si-a_pierdut_viata_Intr-un_grav_accident_de_motocicleta_0_538746211.html

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Ema, sanatate multa piticutului

Da chiar, este si botezul Annei si cununia lui Georgi. Sa aveti o viata lunga si fericita, sa fiti fericiti si ocrotiti de toate relele!



de steluta norocoasa Luca-Vlad (09.02.2009) si 22+ cu


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anna-mama

Getik, ce s-a intamplat? Sper ca nu te-a suparat iara cineva? Poate totusi ajungi la botez


de steluta norocoasa Luca-Vlad (09.02.2009) si 22+ cu


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR


nu ma suparat nimeni doar ca dupa vreo 5 zle de intarziere au poposit numasafiri de la lacu rosu care se instaleaza vreo saptamna pe la mine

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

ana spor la aranjat lucrusoare.Deja ai baiat mare daca scapati de pampersi
ema multa sanatate flacaului sa treaca muciuletii
getik si daca au vent mosafirii ce? Dute fata si te distreaza

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

am revenit

lali la 13,30 este la doctor si pe la 3 o sa o sun si va tin la curent cu ce se intampla

cris ma duc la botez acasa dar nu am fost la biserica

acu caut niste retete s afac sirop sau nectar de pepene rosu care sa tina peste iarna si nu gasesc, de pepene galben am gasit, daca acetii ideii hellp.ulc fata si pun la fiert niste copot de struguri si de pepene galben, si dupa la dantuiala

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Anna vrei sa stii ce planuri am pt wkd ?Am slapat de dimineta, am calcat pana mi-a venit acru , mi-am facut o salata orientala si acum aranjez sifonierul . Dupa care vreau sa trag un pui de somnik Iar maine tot prin casa, ca nu am starea necesara sa ies, asa imi gasesc ceva de facut sa-mi ocup timpul si am mai si odihnesc, ca sunt in urma tare cu somnul

Ema pai eu mereu am avut baiat mare, s-a nascut el mititel, dar a recuperat rapid Acum are 1 m inaltime si 16kg. Toata lumea ma intreaba "are 3 ni si cat!?!"

Getik mergi si distreaza-te daca poti, lasa musafirii

Serialbastre petrecere frumoasa si te asteptam cu povesti si poze.

Simina petrecere frumoasa si voua (parca azi il aniversati pe Andutu, nu?) si la fel, te asteptam cu poze

Picky petrecere frumoasa si voua la dubla petrecere, te asteptam cuarnd pe la noi sa ne spui cum a fost.

Lali ma gandesc la tn, cum esti, bebelina da semne ca vrea sa vina? Scoatem pamponatele

Alynta tu cred ca esti plecata deja spre/la mare. Distractie placuta

Acum va las ca mai am putina treaba si vreau sa fac si nani


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Sorina, nu te-ai saturat de treburi, mai si odihneste-te, relaxeaza-te...
Cris, eee, e baiat mare doar pe jumatate, inca ne chinuim la partea cu pampersii, cand vrea cand nu vrea
Getik, distractie frumoasa la botez, sa faci poze sa va mai vedem
Asteptam vesti despre Lali

Ma bag si eu la un nani cat doarme Vladut ca nu mai pot de oboseala


de steluta norocoasa Luca-Vlad (09.02.2009) si 22+ cu


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

am revenit cu informatii despre lali este bine, nu este momentu sa nasca... o sa intre ea sa va spuna detaliat
eu gata compotu de pepene si struguri, si fug sa ma fac mai,mai

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput