**Bun venit TEODORA-IOANA !!!**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

mady....tenisiiii, bascheti de fapt eu is fan bascheti, mai ales la baieti....si comozi si merg la orice, chiar si la un costum....cu tricou sau camasa mai sport, scoasa din pantaloni si freza de smacher
nu prea v-am citit ca ma f... stomacullllll, am papat mujdei de usturoi cu peste si acu imi iese pe ochi usturoiul ala
va las, sper sa nu mor in noaptea asta, nu de alta dar is eu cu pitic doar

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

http://pantofi-sport-adidasi.pricer.ro/preturi/3-suisses-bascheti-baieti-marimi-de-la-28-la-35

http://www.okazii.ro/catalog/51273713/bascheti-si-tenisi-tenesi-baieti-peste-50-modele-veronezu79-.html

iaca despre ce vb mady. al 2 lea model se gaseste peste tot. e, eu is mai tzaca in vestimentatie insa am vz multi purtand combinatia asta si da tare bine

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Are si puiul meu ceva in genul a ce-a aratat Ema
https://picasaweb.google.com/sorilea73/Nou?authkey=Gv1sRgCNbF4d38w_6Vew#5642658334847870018

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

ema, pai d'alea vreau si io manca-v-as gura voastra , dar sa mor daca am vazut in vreun magazin in care am fost. mey, 10 magazineeeee, si ciuciu.
"n-avem nimic nr. 33-34", "n-avem nimic crem sau alb sau bej pt. baieti", "n-avem tenisi sau pantofi, doar sandale"... asa ca am luat copiii si m-am dus in parc. macar ei sa se distreze .

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Neata!
Am intrat in febra pregatirilor de ultim moment, dar cafeaua tot aici o servesc.

Mada, blogul e la semnatura.

Mady, cred ca niste bascheti smecheri merg la costumasul de in.

Gata cafeaua, fug ca am treaba .....
O zi senina!

P.S. Revin luni, cer invoire pana atunci!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaaaaa

haideti la ,perfuzabila cu nes,ceai fuctat,trabuce si vougue


andreea distractie placuta la nunta
mady sporla cautat tenesi
picky distractie placuta azi si sa iasa asa cum v-ati dorit voi
lali la ce ora trebuie sa fi la spital?sa ne dai un semn daca scoatem pamponatele

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata am venit la o fuga cat doarme ary si pot sa beau in liniste.

pikysper sa iasa totul cum va doriti, sa fiti fericiti si tot binele din lume sa vina la tine

cris lali pe la pranz tre sa fie la doctor dar nu imi aduc acu aminte la cat 11 sau 13 dar va tin eu la curent cu ce se intampla.

sorina distractie placuta andreea

mady spor la cautat incaltari la baiat

si eu vroiamm sa ma duc azi si la biserica la botez dar din anumite cauze venite pe nepregatite azinoapte nu mai pot merge



getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Neata,

Lali, iti tinem pumnii sa fie totul bine la doctor cu bebita Sa fii curajoasa
Mady, la genul ala de tenesi ma gandeam si eu, trebuie sa gasiti azi si sunt o investiti mai buna decat sandalute la final de sezon
Andreea, ne gandim la voi, o sa fie totul bine, ai sa vezi. Pupam printesa dulce si abia astept sa va vad in poze
Cris, dar ai facut o gramada de treaba ieri, harnica, nu gluma
Simina, distractie frumoasa azi, sa iasa tot asa cum va doriti si toata lumea sa se simta bine, in special Andutu Asteptam povestiri si pozici luni
Getik, nu ma supar, draga mea, numai ca eu nu cred in vise, mai ales in cele la care am explicatii logice din ce cauza subconstientul meu le-a produs Ce face gaza mica si vorbareata?
Ema, si azi tot harnicuta esti?
Sorina, cum mai esti? Ce planuri ai de wkd ca sa te simti mai bine?
Mada, cum ii faci mobila Evei?

Astazi fi-miu a facut pipi numai la olita, singur, fara ajutorul meu, ca un baiat mare. Acum asteptam sa vina si kk ca apoi sa mergem la plimbare. Poate o scoatem si noi al capat intr-un final cu pampersul asta ca m-am saturat de el.
In rest nu am planuri de wkd prea mari, vreau sa fac ordine la Vladut in dulap si sa scot toate hainele care i-au ramas mici, sa mai eliberez pe acolo. Apoi ma tot chinui sa gasesc o formula potrivita de a aranja lucrurile in casa astfel sa avem spatiu mai mult si pt venirea lui bebe, dar deocamdata e doar la nivel de gandire, o sa pun in practica schimbarile dupa ce zugravim.


de steluta norocoasa Luca-Vlad (09.02.2009) si 22+ cu


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput