Floricele de liliac de mai-iun 2010 (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns R.Cata spune:

Artu....cum e cu varianta asta online? Scuze dc ti se pare o intrebare puerila? am intrat pe site..de rezervat o carte si apoi o trimiteti persoanei respective?



www.mirunailinca.blogspot.com/" target="_blank">Miruna-Ilinca


www.eticker.co.za/tickers/0d3lbs4fa7l4py2f.png" target="_blank">28.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Citat:
citat din mesajul lui R.Cata

Artu....cum e cu varianta asta online? Scuze dc ti se pare o intrebare puerila? am intrat pe site..de rezervat o carte si apoi o trimiteti persoanei respective?



www.mirunailinca.blogspot.com/" target="_blank">Miruna-Ilinca


www.eticker.co.za/tickers/0d3lbs4fa7l4py2f.png" target="_blank">28.04.2010


Da, fie o trimitem, fie vine sa o ia din Biblioteca, fie ne intalnim undeva si o dam

Insa scopul principal al site-ului este sa poata toata lumea sa vada de acasa ce carti sunt disponibile pentru imprumut in Biblioteca.
Eu cred mult in acest sistem.





Ioana & Arturicii'SIn limba ta ti-e dor de mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Neata!
Cafeluta este servita!



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Vreau si eu parintii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zguby77 spune:

Ciao Roxy, Cris si restul fetelor. Noi suntem la mare, mai stam vreo 2-3 zile.
Cris imi pare rau ca nu ti-a placut la Mamaia. Noi suntem la Eforie Nord la niste prieteni, aici preturile sunt ok dar e foarte aglomerata statiunea, te calci in picioare si pe plaja si pe strada. In rest noi ne simti foarte bine. Va pup si o sa mai revin cand am timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Neata fetelor!
Cafelutza si ceiutul e gata!
Ma bucur sa citesc despre fetele care au intrat asa intr-un con de umbra.
Rocsy- insanatosire grabnica celei mici!
Ale, Zgubby- bine ati revenit!
Bubu- Succes in a gasi acsutza potrivita!


Eu am fost de vineri cu masina la constatare, a decurs repede. Acu trebuie s-o duc in service. E cu decontare directa, asa ca am scapat de un stres. Noroc ca am o reprezentanta la vreo 500 m de casa, asa ca fac si un pic de plimbarica.


Dar ziua de azi mi-a fost umbrita de stirea ca nu am luat examenele din vara, asa ca trebuie sa ma apuc de reinvatat pt iarna... Of, of cum ma impiedic eu la mal cu astea 2 examene.... Bai, frate si parca nu mai merge de la o varsta invatatul asta....

Fi-miu e acasa, sta soacra-mea cu el o saptamana pe timp de zi, asa ca trebuie sa am grija sa nu ne contram prea mult in ce priveste cresterea lui fi-miu.


O zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

M-a intrebat cineva cum s-a petrecut accidentul: am oprit la galben la semafor, iar tipul a crezut ca fortez galbenul ca sa trecem amandoi. Oricum a fost un tip de treaba, de fiecare data cand am vorbit si-a cerut scuze pt accident si pt drumurile pe care o sa le fac.
Oare daca era invers ar fi fost la fel de amabil?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Neata!
va servesc si eu cu o cafea la iarba verde de la Slanic Prahova,ca special am pastrat-o pentru voi
Artu imi pare bine ca ai mai dat un semn de viata,felicitari si pentru varianta on-line a bibliotecii,si pentru cei trei stregngari care progreseaza in activitatile lor
Rocsy sanatate blondutei
Nico cu siguuurantaaaaaa era la fel de amabil
Zgubybine ne-ai regasit!

Astazi asteptam vesti bune de la Vivela!
Vivela sa nu ne uiti!



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Vreau si eu parintii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remy_mv spune:

Buna dimineata! Ma bag si eu la cafea, acum cat e multa...

Noi am avut o noapte grea, maimutza s-a tot rotit, invartit, gemut. Pe la 3 jumate am vrut sa o misc un pic, sa-mi fac si eu loc si a inceput sa planga ...abia am linistit-o. Acum inca doarme, mi-e mila rau de ea ca o chinuie dintisorii. Azi ii mai fac si vaccinul ROR, sper sa nu aiba reactii prea uratele.

Zguby, distractie placuta la mare. Si noi am fost acum 2 ani in Eforie si la fel, ne-am calcat pe picioare...

Artu Felicitari pentru varianta online a bibliotecii, sunt sigura ca ai avut o contributie majora, daca nu chiar te-ai ocupat si mai mult de atat... Poze cu Sabina nu mai vedem si noi?

Nico Naspa cu accidentul, ma enerveaza la culme situatiile de genul asta pentru ca ramai vrand nevrand fara masina cat timp e in service... Sorry pentru examene, spor la invatat.

Cata Cum te mai simti?

Trimit si mai revin, sper, mai tarziu.

Sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Vreau si eu la Slanic! E frumos Cris? Mereu zic ca ma duc si nu stiu ce fac in weekend si nu mai ajung!

Las' ca repetitia mama invataturii, sa vezi ce experta voi in instrumente financiare.... (de la examen pana la data afisarii rezultatelor sunt de mult uitate)

Ioana- merge biblioteca? Aveti cititori? Mai e lumea pasionata de citit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Da,e frumos,au mai amenajat un pic fata de ultima data cand am fost(acum 2-3 ani),adica au pus si afise in engleza,iar jos in Salina un loc de joaca pentru copii.Daca va hotarati sa va duceti trebuie sa va inarmati cu f multa rabdare,noi am gasit coada maaaare de fiecare data cand am fost,si cu haine groase.
Poze poti vedea in continuarea cafelei,nu f multe din Salina,ca mi s-a paradit aparatul



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Vreau si eu parintii mei!

Mergi la inceput