Ionela, are nevoie de 1900€ pana in aprilie!!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:


Acum am vn si noi de la dentist.Se pare ca Ionela are o maseluta inflamata de aceea a plangea asa rau.Mi-a dat sa-i dau panadol din 6 in 6 ore.




Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna Mihaela,
Cum mai e Ionela cu maseluta? Sper ca i-a mai trecut. Va doresc sanatate multa, multa
Azi am pus banutii pt produsele castigate la bazar 25ron. Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Multumesc Lavinia.Au intrat deja banii.

Acum 30 min am pus si eu coletul.


Ionela este bine acum.Am luat si ampicilina la recomandarea doctorului,ptr ca facuse abces la maseluta.Cand o da caldura mai bine, as vrea sa merg cu ea la Bucuresti sa-i tratez maseluta.



Bazar umanitar


Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:


Buna dimineata!

In luna ianuarie cu ajutorul bazarului ,am reusit sa strangem suma de 500 lei,din care am luat 4 cutii de lapte,tratamentul ptr stomac si am platit 6 sedinte de kinetoterapie.
Va multumim f mult tuturor care sunteti alaturi de noi!


Bazar umanitar


Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Miha ma bucur ca este bine acum Ionela si nu o mai supara maseluta, doamne stiu ce rau e cu durerile de dinti . Au ajuns si hainitele, multumesc mult sunt foarte frumoase si multumesc si pt bonus, nu trebuia ai tu mai mare nevoie de ele decat mine. Va pup si va doresc din suflet multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:


Multumesc Lavinia!


Bazar umanitar


Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Cum se mai simte Ionela cu maseluta? S-a retras abcesul? si multa sanatate

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Mandreeac,iti multumesc f mult ca te gandesti la noi

Ionela se simte mai bine acum,s-a retras si abcesul,deocamdata nu mai avem probleme cu maseluta . Am vorbit si cu o doctorita stomatolog la Bucuresti sa mergem sa-i tratam maseluta ,dar asta dupa ce s-o mai lasa gerul asta putin.



Azi mi-a spus d-na educatoare , ca anul acesta va trebui sa o inscriu pe Ionela la scoala,binenteles ca o voi inscrie la o scoala speciala,atat de mult mi-am dorit ca ea sa se recupereze sa o pot inscrie la o scoala normala,dar din pacate nu se poate



Bazar umanitar


Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Doamne ce incercari grele ale vieti aveti de dus Dar dumnezeu e mare si are grija de ea. SANATATE MULTA

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui MaryM85

Doamne ce incercari grele ale vieti aveti de dus Dar dumnezeu e mare si are grija de ea. SANATATE MULTA

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)


Multumesc Mary

Asa e ,avem incercari f grele ,dar speram sa ne ajute Dumnezeu sa rezistam in continuare ,sa putem trece peste toate ac. incercari ,ca din ce in imi este mai greu si mie,am zile care stau si numai plang ,in ultimul timp ma simt si eu din ce in ce mai rau .E greu...fff greu

Bazar umanitar


Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele

Mergi la inceput