Avem 2 ani-petrecem in stup!! Mai-Iunie 2009 (112)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Noi am plecat sambata la Pascani la soacramea si am ramas inca 3 zile la sora mea,la Tg Frumos! Mi-a prins bine iesirea. Azi venim, ca maine mergem cu David la vaccinul de 4 ani.


Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

O saptamana buna!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

alina la fel si tie si mai ales ca duminica e ziua ta iti doresc de pe acum "La multi ani!!!" sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi ...eu daca plec maine vin tocmai luni si ca sa nu uit iti urez de azi



mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/5682500831/in/photostream/" target="_blank">poze clodya

pui mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

alynta si vaccin de 4 ani exista? am crezut ca am gatat cu vaccinatul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisica28 spune:

Semnam si noi condica.

In curand se termina "the secret project" (sper cu bine) si va povestesc la final, am inceput sa dam de cam problemei pe care o aveam -in relatia de cuplu- adica am gasit cauza deci stim unde sa lucram, Mihnea e bine slava Domnului; comunicam din ce in ce mai bine, se straduieste sa repete dupa noi multe, deocamdata suna a chineza dar mai deosebesti si ceva cuvinte, e mult mai calm, ma asculta cand ii spun/rog ceva. Sta in scaunul de masina - ceea ce e mare realizare pt noi, mai anunta uneori ca vrea la olita, dar inca rar deci pampi la greu sau balti prin casa...

DICI, hai iesi din butoi si mai povesteste de voi. Eu voi vrea pe franceza un job bun, dar la anul cand termin concediul.

IOANA, te mai duci la depozit ? daca da poate ma mai bag si eu cu ceva hainute.

LAURAA, sa fie intr-un ceas bun !

Pupici tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui clodyac

alina la fel si tie si mai ales ca duminica e ziua ta iti doresc de pe acum "La multi ani!!!" sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi ...eu daca plec maine vin tocmai luni si ca sa nu uit iti urez de azi



mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/5682500831/in/photostream/" target="_blank">poze clodya

pui mic




Multumesc frumos!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Salutare!
Laura nu stiu ce vaccin. mi se pare cA E cel de la un an jumatate. Am sa ma interesez.
Aseara am dormit tare prost. Mica doarme prost. Inca nu are nici un dinte, doar se vad sub gingie.


Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

Buna dimi

Alina poate ies dintisorii si dupa isi regleaza somnicul si concediu placut

Narcisa si eu am observat ca atunci cand sunt calma si razvan reactioneaz altfel numai ca treaba cu calmitatea la mine e ca nuca in perete sper sa ma automodelez ca altfel pfiuuu sper sa treaca si la noi toate problemele de natura financiara si dupa sigur va fi mai bine

va pupicesc pe toate si va doresc week-end placut eu azi ajung la dudu sa vad cum... ca tati a spus ca s-ar putea sa vina :) si asa scap de autobuzul mirositor

mii de



mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/5682500831/in/photostream/" target="_blank">poze clodya

pui mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Buna! Azi fac cinste ca asa se cuvine! Serviti va rog din meiul meu virtual: !
Maria m-a pupat de dimineata, la fel si Matei. David e la bunici.

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

Buna dimi

Alina mmmmm foarte bun meniul virtual sa fii sanatoasa ce frumos din partea copiilor offff sunt asa de dulci

Eu va doresc tuturor care va sarbatoriti azi ziua de nume bucurie, sanatate si noroc si va trimit mii de

Eu am venit azi la 7 de la tara si razvan striga dupa mine cand ieseam pe usa ufffff tare greu mai plec lunea

Vreau sa va spun ca e innebunit dupa telefonul vorbitor adoarme cu el si i-l iau numai dupa ce a adormit bine ca daca simte ca il iau inainte e in fund si plange dupa el in rest a luat ieri o alta tranta si are buba la ochi, frunte amandoua coatele si amandoi genunchii si spune primul cuvant in afara de mama tata papa kaka ce credeti ca e ???? GACA=GASCA este asa haios zice asa plin de el "gaca,gaca" (a se citi primul a= i de la invatat)

cam atat eu pleostita putin dar sper sa imi revin... am petrecut si timp de calitate cu sotul week-endul asta ca l-am cam neglijat am fost si ne-am plimbat prin paraul de la noi foarte frumos ...

va doresc o zi frumoasa si o saptamana usoara



mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/5682500831/in/photostream/" target="_blank">poze clodya

pui mic

Mergi la inceput