Care este marea provocare Tide?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragii nostri, avem rezultatele tragerii la sorti ai castigatorilor

acestia sunt:

premiul 1:rosanita

premiul2
varvaflori,paulasirbu76,mihaangy,cristinamaco, simona14

asteptam de urgenta datele complete de contact - (nume, adresa, nr telefon) - va rugam sa le trimiteti prin PM la Anda08.

Atentie - cine nu trimite datele in maxim 7 zile de azi, pierde premiul. Pentru premiul 1, asteptam reactie rapida pentru ca este vorba de castigarea unui premiu in weekendul care urmeaza. Daca nu avem reactie in maxim 4 zile, se pierde acel premiu, din pacate.

felicitari tuturor,



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_banu87 spune:

Pacat mi-as fi dorit si eu un premiu Tide :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
varvaflori Publicat la - 14/08/2011 : 13:17:48
--------------------------------------------------------------------------------
buna ziua din nou. am vazut ca ati postat poze noi. va rog pe dvs,doamna anda care va ocupati de acest lucru sa ne lamuriti daca avem si noi o sansa. am trimis si pe mail si mi s-a spus sa postez aić. vad ca tot nu ne-ati inclus si pe noi in album. va rugam frumos sa ne lamuriti si sa ne acordati o sansa. multumim


Fotografiile dvs. se afla aici, in Albumul Marea provocare TIDE !



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosanita spune:

Multumim mult pentru premiu, atat comunitatii desprecopii.com, cat si Tide!!! Am trimis datele pe PM, sper ca le-ati primit:)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varvaflori spune:

buna ziua. nu am cuvinte sa va multumesc. n-am crezut ca voi fi si eu printre norocoasele castigatoare. dumnezeu sa va dea sanatate. am citit ca trebuie sa trimitem datele noastre. va rog doamna anda sa imi spuneti daca pot sa va trimit un e-mail cu datele in loc de mesaj privat pt ca noi accesam site-ul de pe mobil si nu reusim sa dam click pe pm. multumesc din partea intregii familii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Da - cine nu imi poate trimite PM astept datele la adresa andraf@desprecopii.com cu subiectul castigator TIDE



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona14 spune:

Multumim mult! Felicitari castigatorilor!
Am trimis datele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Marea provocare TIDE este ca TIDE ABSOLUTE sa redea albul 100% sosetelor purtate la fotbal fara ghete de catre copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varvaflori spune:

buna seara tuturor,
am o rugaminte la dvs. poate ar fi bn sa afisati o lista a celor ce au trimis sau nu datele, ca o confirmare pt noi ca ati primit datele complete. va multumim. sunteti nemaipomeniti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Au fost primite datele tuturor castigatorilor



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput