Care este marea provocare Tide?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/beb.jpg" border="0">



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaangy spune:

Marea provocare Tide Absolute este sa redea albul 100% Tide sosetelor purtate la fotbal fara ghete de catre copiii de pe plaja Bellona.

am trimis si noi poze acum dimineata..speram sa nu fie prea tarziu
va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosanita spune:

va doresc multa sanatate! foarte frumoase fotografiile, aveti o fetita superba:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varvaflori spune:

ce poze nemaipomenite! ce de mici sportivi! mult succeS tuturor. ne-am inscris si noi asa cum ni s-a indicat pe e-mail. sper sa fie ok. un sf de saptamana minunat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosanita spune:

Intrebare - cand se afiseaza castigatorii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/mi1.jpg" border="0">

www.desprecopii.com/Images/Upload/mi2.jpg" border="0">

www.desprecopii.com/Images/Upload/mi3.jpg" border="0">



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varvaflori spune:

buna seara. revin cu o nelamurire. acum 2 zile am trimis un e-mail la adresa mentionata la regulament si mi s-a raspuns sa postez pe site poza si rasp. acum observ cu tristete ca pozele noastre nu sunt incluse in albumul concursului. ma intreb..suntem,noi cei care am postat pe site inscrisi? nu ar fi corect sa fim exclusi dak asa ni s-a indicat pe e-mail. astept un raspuns,nu cred k sunt singura in situatia asta. multumesc. sa dam totusi o sansa tuturor..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulasirbu76 spune:

Intrebare - cand se afiseaza castigatorii?

Paula

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/se11.jpg" border="0">

www.desprecopii.com/Images/Upload/se21.jpg" border="0">

www.desprecopii.com/Images/Upload/se31.jpg" border="0">



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varvaflori spune:

buna ziua din nou. am vazut ca ati postat poze noi. va rog pe dvs,doamna anda care va ocupati de acest lucru sa ne lamuriti daca avem si noi o sansa. am trimis si pe mail si mi s-a spus sa postez aić. vad ca tot nu ne-ati inclus si pe noi in album. va rugam frumos sa ne lamuriti si sa ne acordati o sansa. multumim

Mergi la inceput