sexul are un pret!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

ete scārtz!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si ai creeat acest subiect pt ca crezi ca parintii adolescentilor nu stiu ?

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

dupa raspunsurile de pana acum, mi-am dat seama ca nici mamgiuliei si nici Chuny nu au avut interesul de a viziona micile filmuletele si s-ar repezit la concluzii.

sper ca altii vor avea rabdare si interes.
aceste filme nu sunt numai pt parinti sunt mai ales pentru adolescenti.

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Michelle, ne subestimezi :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Multumesc pentru linkuri - i-am spus Ioanei ca am sa-i trimit sa vizioneze ceva ce mie mi s-a parut important si extrem de educativ.
Am avut noroc sa intalnesc acest mesaj si sper din toata inima ca acest mesaj sa ajunga si la fiica mea.

Iti multumesc inca o data - cred ca este o seara norocoasa.

Eu cel putin sunt foarte multumit.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Si eu am urmarit filmuletele si intr-adevar sunt educative. Multumesc, michelle, ca ai postat linkurile. I le voi trimite si eu sorei mele adolescente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Si mie mi-au placut foarte mult!
Multumesc!

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns accept92 spune:




Copii, si casatoria are un pret! Merita platit din iubire, dar nu pentru a face sex. Lasati decizia de a va casatori pentru cand sunteti foarte copti la minte, alegeti cu mare grija partenerul, iubirea nu e suficienta sa garanteze o casnicie si o viata fericita dar este necesara iar sexul o intretine si el.
Si...protejati-va!


Michelle n-am putut sa ma uit decat la prima parte, doamna aia minte de rupe si are o atitudine dispretuitoare fata de tineri. Sper ca toate astea se intampla la o adunare religioasa si nu intr-o institutie de invatamant. As fi absolut revoltata daca in scoala copilul meu ar fi supus la o asemenea spare de creieri.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

M-am uitat doar la primul. Mi se pare educativ, insa modul in care se pune acolo problema nu stiu daca e neaparat cel mai potrivit. Insistenta pe latura religioasa e destul de puternica...

MElise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

tanti aia e putin dusa, v-ati uitat ce privire are?

(ca n-am ce comenta in rest, il ia pe dumnezeu in brate si dumnezeu cu mila - n-am rezistat la toate filmuletele, ca ii place tare mult sa se auda vorbind si se repeta).

lumea se duce de buna-voie sa o asculte? mai plateste si bilet?

edit: ca sa nu mai spun ca tanti asta n-a auzit de contraceptie sau de metode de aparare contra bts.

Mergi la inceput