Aradence DC (165)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Salutare!

La multi ani: Calin, Alexandra si Carina, Alex, Moni, Iulia, Glad, Clau!!! Va doresc tot binele din lume si multa sanatate!

Moni, crema e la Flavia, dar cu ploile astea nu-i nicio graba!
Carmen, asa as mai merge pe undeva...dar trebuie sa mai si muncim.
Alina, felicitari pentru schimbarea domiciliului! O casa pe pamant nu va puteati lua?

Eu am inceput lucrul, in septembrie candva trebuie sa fac si practica pentru facultate. Maine merg la Salonta, tot in interes de serviciu, dar imi si face placere, avand in vedere ca merg la rude.
Pana atunci va dau si eu o veste buna: mi s-a negativat titrul pentru criptococcus, asta inseamna ca in acest moment nu mai am nicio urma de ciupercuta prin organism. Voi mai urma tratamentul inca 2 luni pentru siguranta, apoi repet analiza. In septembrie am controlul de 1 an la Szeged....Doamne cum a trecut timpul!!!

Va pup pe toate....mi-a fost tare dor de voi!

Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
O casa pe pamant nu va puteati lua?

A fost o tentativa, dar a esuat.

CristinaR, ce ma bucur ca nu mai ai ciuperca! Doamne ajuta sa fie bine in continuare. Chiar ma bucur de asa vesti bune.

Gabi, esti tare scurta in ultima vreme.
Ce mai fac pruncii?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina nu mai am timp de povesti,de cand cu noul job... Doar asa scurt, sa mai fac o urare, sa stiti ca nu am disparut de tot...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Dau io cafeaua azi Am cui?
CRISTINA mersi
FLAVIA cred ca luni am ceva drum pe-acolo,te sun io.


MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Moni, merci de cafea, eu eram pe baricade. Cum stai cu declaratiile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

GABI sunt depuse deja, le mai am doar alea cu eroare de rezolvat,adica-s facute,sa vad cine mi le si ia


MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Cristina ma bucur ca esti sanatoasa si nu mai ai nici o urma de ciuperca in corp.
A plecat Tudor in tabara, iar eu ma simt de parca ar fi plecat in armata. El a fost tare fericit, nici nu a putut dormi din cauza emotiilor. Cand s-a trezit( la 4,30) mi-a zis ca nu dormit toata noaptea. La unu stiu sigur ca nu dormea, ca l-am auzit cascand si foindu-se.
Cand am ajuns acasa de la gara Ioana se juca pe Ipad( de vreo ora)ca s-a trezit si ea o data cu Tudor,iar Cipri dormea bustean langa ea.
Alina M tu ai dormit bine? Calin se astepta sa se intalneasca cu taticii la garaVa servesc si o .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morodac spune:

Multumesc tuturor pentru urari. Speram sa ne mutam in casa noua cat mai repede si promit "revansa " atunci cand va vom in invita la "un ceai". Inca o data multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Va multumim pt urari!
La multi ani, Calin! Sa fii sanatos si fericit alaturi de cei dragi...
Gabi, las ca trece repede...
Cristina, ma bucur de vestile bune...


Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Cristinacsa voi cum ati sarbatorit?

Mergi la inceput