Aradence DC (165)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am pus o poza cu Ade tunsa.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Calin
Alina, sa-ti traiasca sotiorul si sa fiti fericiti, iar schimbarile ce se petrec acum sa fie de bun augur.

Carina si Alexandra
Cristina, sa va aduca fetele multe multe bucurii!


Eu mare lucru nu am de zis, am mult de munca si in rest is satula de calculator. In august o sa fie si mai mult de lucru, predam apartamentele dintr-un bloc si mai scoatem la vanzare altul asa ca nici luna viitoare nu o sa am vreme de nimic.
Singura noutate ar fi ca de saptamana viitoare daca ma cautati la munca ma gasiti la teatru, in loc de fosta cafenea Divino sau mai precis langa Cantina Municipala. Deschidem un birou nou si eu plec acolo.

Moni, am pentru tine o crema de la Cristina_rubi, sa stii unde ma gasesti daca ma cauti, daca nu ne vorbim la telefon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina, la multi ani lui Calin! Ii urez sa ramana acelasi sot si tata grijuliu pe care-l stim noi! Cat despre noul apartament: sa fiti sanatosi si fericiti in el. E faina Ade tunsa.
Cristinacsa, la multi ani fetelor tale frumoase!


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

La multi ani Alexandra si Carina!
Cristina sa va traiasca fetele si sa va aduca tot atatea bucurii ,ceea ce-mi doresc si mie acu' ca incepe Mela scoala!

Alina sa-ti traiasca sotiorul!cand va mutati?

Flavia si salarul se muta cu cateva sute mai in sus sau numai locatia?


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Multumesc fetelor pt. urari, si de ziua lui Cali si de noua casa.
Va dorim si noi tot ce-i mai bun in viata.

Carmen, pai vrem sa ne mutam cat mai curand, cel mai sigur luna viitoare, dar nu stim excat cand, nu depinde de noi.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am mai adaugat cateva poze noi in album, aici.
Dragos i-a facut lui Calin un desen de ziua lui, pe mine m-a impresionat pana la lacrimi. L-am pus in album, ultima poza. Unele l-ati vazut pe FB.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Alina foarte dragut desenul si creatorul deasemenea.Ade a avut parul mai lung?ii sta bine tunsa.

Fetelor nu sunteti curioase de o iesire la munte asa scurta?noi vrem sa mergem candva intre 24 iulie si 7 august,dar nu ne-am duce numai noi 4?!
Ce ziceti:
http://www.turistinfo.ro/belis/cazare-belis/cabana_iris/poze-cabana_iris-c33113.html


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ioi ce ploua!
Eu sunt la lucru.

Carmen, da, Ade a avut parul mai lung (nu foarte) ca n-am tuns-o niciodata pana acum (doar din varfuri am mai taiat).
Arata bine cabana de la Belis, dar noi nu avem cum sa mergem in perioada respectiva, eu am din 15 august concediu si in 22 mergem in Muntenegru...plus mutarea.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

LA MULTI ANI CARINA SI ALEXANDRA!
LA MULTI ANI CALIN!


MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Carina si Alexandra!
La multi ani Calin!
Carmen noi nu putem merge in concediu in perioada aia... Nici nu sunt sigura ca putem merge in vara asta... Eu tot sper ca macar o saptamana la sfarsitul lui august-inceputul lui septembrie.

Mergi la inceput