Licurici de ianuarie-februarie 2009 (148)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
Iulia ooo ce poze am vazut de dimineata!!! superbe. sunset-ul ca sunset-ul dar luna in Oia... exceptionale!!!!
Criss imi pare foarte bine ca ai ajutor acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Da, da, luna din Oia a fost mai spectaculoasa decat sunsetul...

Crisspy, asa cred si eu ca-i face bine mamei tale sa vina la voi, sigur Razvi ii mai descreteste fruntea. E bine pentru toti asa. Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Buna,

Iulia, ce frumoase sunt pozele, superbe dar pune cateva si cu Carla, ca mi-e dor sa o mai vad
Crisspy, ma bucur ca iti e mai bine cu mami langa tine , offf, cred ca ii este f greu, dar stand cu voi si o data ce vine si bebelina o sa ii fie mai usor decat stand singura
Alinuk, multumim frumos Am vazut pozele din vacanta, foarte frumos a fost, iar baietii s-au distrat pe cinste, s-au facut asa de mari si frumosi
Paula, Miere, buna metoda cu cadourile primite de la doctor, cred ca functioneaza, desi al meu de cate ori am mers la medic in momentul in care s-a atins de el nu l-a mai interesat niciuna din jucariile din jur, e asa incapatanat, si acasa face la fel, daca nu vrea ceva pot sa-i promit si luna de pe cer ca nu cedeaza


de steluta norocoasa Luca-Vlad (09.02.2009) si 18+ cu


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Iulia abolut superbe imaginile din vacanta!
se vede ca v-ati simtit exceptional
Santorini e de exceptie: ati urcat pe jos scarile acelea interminabile catre locul de imbarcare pentru croaziere 'cot la cot' cu magarusii??

si eu am amintiri frumoase din Creta si Santorini unde am fost in luna de miere, in 2004.... heheheeee ce trece vremeaaaa


apropos de caldura, desi in incaperile pe unde imi duc 'batranetile', exista AC, pe copii nu ii putem tine fara sa-i scoatem afara, asa incat am decis sa-i trimitem din Bucuresti spre munte, la aer curat si cat de cat temperaturi suportabile

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">timpul vacantei...



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Iulia super Carla si zulufii ei! o iubesc si ma oftic ca nu veniti si la mare sa ne vedem
poza asta e dementiala, cu oferta ei la covrigi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Iulia, Carla este superba, este o domnisoara tare tare frumoasa Si nu-mi vine sa cred cat de mare a crescut, arata ca o fetita de 3 ani si Cati cm are in inaltime? Toate pozele sunt super, si cred ca Iulia se simte excelent la cate activitati noi are de facut

Alinuk,ce bine e ca ai unde sa trimit copiii la racoare! Cine o sa stea cu ei?


de steluta norocoasa Luca-Vlad (09.02.2009) si 18+ cu


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Ehe, Alinuk, n-am urcat scarile alea, n-am vrut sa ne luam la intrecere cu magarusii, am stat doar o zi in Santorini, n-am mers cu barcutza in jurul insulei, asa ca nu am coborat in portul mic. Dar magarusii i-am admirat...
Cred ca ati avut o luna de miere de vis!

Anna, multumim de aprecieri, Carla s-a simtit minunat aici, cu bunicii. Le-a cam dat de furca la capitolul vestimentatie, hi, hi...N-am mai masurat-o demult, e intr-adevat inalta, dar e si slabuta si cred ca da senzatia ca e chiar mai inalta. Fetitza din poza asta
https://picasaweb.google.com/idemeter01/Romania2011#5631726287483082098
e cu 3 luni mai mare.

Rox, imi pare si mie rau ca nu ajungem la mare, mi-ar fi facut mare placere sa ne cunoastem. Daca am fi stat mai mult, am fi venit prin Constanta, bunicii finutzei noastre din America locuiesc in Constanta si chiar ne-au invitat sa mergem cateva zile la mare, dar mai stau doar vreo 10 zile dupa ce pleaca Cipri (el merge in Germania la o conferinta)si nu vreau sa ma mai pun pe drumuri. Poate la anul o sa luam in calcul varianta asta din start.

Azi se implinesc 10 ani de cand am plecat in America, nu-mi vine sa cred cum a zbburat timpul!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

A, Rox, si mie mi s-a parut simpatica chestia cu "covrigutii", buna si oferta, doar ca mancasem deja...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

ce poze faine iulia!!!!

Mergi la inceput