Regimul disociat 3/3/3

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

si eu plec la mare vineri acum,stau o saptamana,sper sa nu vin inapoi balena esuata,o sa incerc si eu sa mananc cumpatat,nu o sa tin regim dar sper sa nu scap la porum si mere coapte sau alte minuni de pe plaja,nu stiu ce o sa mananc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

buna anca,nastere usoara si sa ai un bb sanatos si cand te hotarasti te asteptam in club,cu cat suntem mai multe cu atat mai bine
maine la raport,de-abia astept sa ma sui pe cantar,numar orele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Haideti fetelor va astept la raport :))) Bafta!!!

D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

eu 53.1 kg(-2,9)cred ca e ok,ma simt foarte bine,dar azi am mancat cam pe langa,de dimineata un pateu cu branza,apoi la 4 cand am ajuns acasa juma'de kg de pepene galben,apoi 3 felii de paine cu salata de vinete+cateva linguri de salata de rosii,castraveti si ceapa cu ulei si cu otet.m-as mai cantari odata sa vad daca am pus ceva,dar mi-e ca daca vad 500g in plus in momentul asta sunt in stare sa ma bag cu totul in frigiderul ala si sa mananc tot ce-mi iese in cale,asa ca stau cuminte
acum ma duc sa mananc niste pepene verde,maine si poimaine o sa continui cu fructe,apoi plec la mare si o sa continui cu all inclusive
sper sa fie bine totul
nimeni la raport azi?maripossa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Felicitari Senz Benz, sa o tii tot asa!! Celelalte fete??? Am ramas singura pe forum? Eu sunt la a doua zi de legume fructe, maine lactate.
Mariposa unde esti?


D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

ms,alexa.si eu tin tot fructe si legume azi,pana acum am mancat doua nectarine+cafeaua cu lapte(nu pot sa renunt la laptele din cafea)
puuup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Eu am mancat porumb fiert si necatrina, la pranz vinete cu rosii si ciupercute la gratar cu usturoi . Pup si eu si sa ma tii la curent cu evolutia ta, eu as vrea sa ajung la kilogramele pe care le ai tu acum :)))

D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

mult succes alexa,tine-te de regim,in maxim o luna ar trebui sa dai jos kg in plus,o sa fie ceva mai greu cand te apropii de greutatea ideala,adica ultimele 2 kg,dar cu ambitie o sa reusesti.daca vrei nimic nu e imposibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Buna,
Intru si eu in grup.Ieri am mincat proteine ,azi fructe si legume.Nu cred ca pot tine 3 zile consecutiv.Teoretic in cit timp incep sa remarc efectul,ca-s tare grasa si nerabdatoare.
1.58 m ,64 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

buna dulcetica.poti sa tii 1+1+1 sau 2+2+2,cum crezi ca e mai bn pt tine sau cum poti tu sa mananci.eu am slabit aproape 3 kg in 12 zile,dar cred ca tine de fiecare organism in parte.nu pierzi nimic daca incerci.succes!

Mergi la inceput