Concurs Töpfer - 100 de premii pentru voi!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pollet_a spune:

Bun gasit.
In data de 29 iulie a.c., am primit mesaj prin care am fost anuntata ca am castigat. Ulterior am trimis si datele , pentru care am primit si confirmarea. As dori sa stiu, daca se poate sti, cand voi intra in posesia premiului.
Va multumesc.
Numai bine.
Paula M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Deoarece 3 castigatori nu au mai trimis datele de contact, s-a mai facut o tragere la sorti, iar noii castigatori sunt:
RODY77
Leea111
Dodo-pui

Va rugam sa ne trimiteti de URGENTA datele voastre de contact (adresa, nume/prenume,cod postal) la adresa andraf@desprecopii.com

Felicitari!



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Multumim
Felicitari tuturor castigatorilor!
Trimit mail imediat..
Multumim si sponsorului

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RODY77 spune:

Multumesc! Am trimis datele.
O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Tocmai am primit premiul prin curier. balsamul pentru fata e binevenit pentru ca Cezara are probleme cu piele de la vant.
Multumim!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Eu nu am primit n8imicCand voi primi si eu premiul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

va rog sa mai aveti putina rabdare - premiile au inceput deja sa fie trimise



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

P.S. Si ii rugam pe cei care au primit premiul sa ne confirme asemenea Serialbastre sa ne asiguram - Multumim !

Citat:
Serialbastre Publicat la - 26/08/2011 : 11:41:02
--------------------------------------------------------------------------------
Tocmai am primit premiul prin curier.




Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

prin curier?? deci nu trebuie sa vina la posta??


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Acum a sosit curierul
Edit:Balsamul e minunat...miroase super ok...abia astept sa-l folosesc pe zanuca mea.
\Multumim si topfer

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput