Concurs Töpfer - 100 de premii pentru voi!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
copiloi Publicat la - 16/08/2011 : 16:11:24
--------------------------------------------------------------------------------
Primisem si eu mail ca am castigat, dar vad ca nu ma aflu pe lista oficiala . Nu-i bai!


Asa este - ai dreptate, insa noi nu am primit datele cerute (adresa, cod postal) - a fost un termen de 3 zile in care castigatorii puteau sa trimita datele pe mail, drept urmare a fost ales alt castigator. Ne pare rau



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Mai asteptam datele urmatorilor castigatori pana maine inclusiv (18 august 2011):

iulianahera
mimidan
samaria
laura-s
ancatza
ilias
bonsai
gherghely
cozmaa
mihaelafarcau
topolino_18
lia03ro



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns filipanca spune:

data oficiala 12 august? pai eu am incercat de muuuuulte ori sa ma inscriu pana in aceasta data( dovada mesajukl postat de mine pe forum) si nu am reusit. deci....ce s-a intamplat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Deoarece 10 castigatori nu au mai trimis datele de contact, s-a mai facut o tragere la sorti

Cei care au pierdut premiul sunt: iulianahera, mimidan, samaria, laura-s, ancatza, ilias, bonsai, mihaelafarcau, topolino_18, lia03ro

Iar noii castigatori sunt:
alanis
p_dariapop
allexinno
Serialbastre
nstanila
HappyMimy
violeta29
euclau
ancadragoman
ionica98

Va rugam sa ne trimiteti de URGENTA datele voastre de contact (adresa, nume/prenume,cod postal) la adresa andraf@desprecopii.com

Felicitari!



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Sunt curioasa cand ni se vor trimite premiile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Multumesc pentru premiu! Am trimis datele de contact.

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta29 spune:

Multumesc pentru premiu, astept cu nerabdare sa il primesc ! Am trimis acum mail cu adresa .
Felicitari si celorlalte castigatoare !

O nastere cu prelungiri
Caietul cu retete



Violeta ,mamica binecuvantata de nazdravana mica -Alexandra Valentina(2.09.2008) si bebeusul 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta29 spune:

Si cu ocazia asta am actualizat si semnatura ca ramasesem cam in urma

O nastere cu prelungiri
Caietul cu retete



[b][red]Violeta ,mamica binecuvantata de -Alexandra Valentina(2.09.2008) si bebe Stefan (22.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Urmatorii castigatori sunt rugati ca pana la data de 22 august (inclusiv 22) sa ne trimita datele de contact (adresa, nume/prenume, cod postal):

p_dariapop
HappyMimy
euclau
nstanila



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HappyMimy spune:

Multumesc din suflet pt premiu...o surpriza foarte placuta. Ingerasul meu papa cu pofta cerealele Topfer Chiar ieri i`am cumparat cereale cu Alac de la Topfer
Am trimis datele, sper sa le fi primit

Mergi la inceput