Fulgusorii in luna lui Ciresar:DD ajuta Ruxi!!{12}

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

....si fix peste 3 saptamani, Darious ar fi implinit 3 anisori, am vb cu Pustache si am hotarat sa cumparam acolo un balonas cu heliu frumos, un buchetel de floricele si o lumanare...si sa le trimitem pe mare.... eu iubesc marea...o sa o rog sa i le duc puiului meu scump...
am vrut ca anul acesta pe 15 iulie sa nu mai fiu acasa...nu mai vreau sa sa sufar atat de mult mergand de ziua lui la mormant...
Imi doresc sa imi imaginez ca el nu este acolo, el este sus, printre ingeri, alaturi de DD...


ps: imi descrc si eu sufletul...ca tare greu imi e....si tare greu suport durerea asta si dorul de Darius...

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus

....si fix peste 3 saptamani, Darious ar fi implinit 3 anisori, am vb cu Pustache si am hotarat sa cumparam acolo un balonas cu heliu frumos, un buchetel de floricele si o lumanare...si sa le trimitem pe mare.... eu iubesc marea...o sa o rog sa i le duc puiului meu scump...
am vrut ca anul acesta pe 15 iulie sa nu mai fiu acasa...nu mai vreau sa sa sufar atat de mult mergand de ziua lui la mormant...
Imi doresc sa imi imaginez ca el nu este acolo, el este sus, printre ingeri, alaturi de DD...


ps: imi descrc si eu sufletul...ca tare greu imi e....si tare greu suport durerea asta si dorul de Darius...

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."


Camelia..imi pare rau ca a trebuit si va trebui mereu sa simti asa,insa Dumnezeu te-a recompensat cu o familie asa frumoasa si cu dragoste din belsug!Esti o norocoasa!Din punctul asta de vedere te invidiez,ai un sot minunat.Ai parte de un om,cum si-ar dori multe femei si cum ar merita si mai multe
"PUSTACHE RULES!!!!!!"

Pishko,am ridicat pachetul...multumesc din suflet.Esti o femeie minunata,cum rar mai intalnesti iar verii tai sunt super!Dumnezeu sa le dea sanatate,asta le doresc in schimbul marinimii lor



*Blackmoon Lady 7+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

ramona mult succes in achizitionarea unei casute
camy


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

asa este...cu mana pe inima spun ca am intr-adevar o familie minunata! un sot super...super..super...multumesc si-n genunchi lui DD!!

si acum merg la strumful mic...sa-l iau si sa ma joc eu cu el...

we placut tuturor!!

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091


Pishko,am ridicat pachetul...multumesc din suflet.Esti o femeie minunata,cum rar mai intalnesti iar verii tai sunt super!Dumnezeu sa le dea sanatate,asta le doresc in schimbul marinimii lor



Multumim, asemenea si voua... sa-l stapaniti sanatosi si sa va plimbati frumos cu el pe unde vreti

pishko Mihai (28.10.2009) si Emma (14.03.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus
....si fix peste 3 saptamani, Darious ar fi implinit 3 anisori, am vb cu Pustache si am hotarat sa cumparam acolo un balonas cu heliu frumos, un buchetel de floricele si o lumanare...si sa le trimitem pe mare.... eu iubesc marea...o sa o rog sa i le duc puiului meu scump...
am vrut ca anul acesta pe 15 iulie sa nu mai fiu acasa...nu mai vreau sa sa sufar atat de mult mergand de ziua lui la mormant...
Imi doresc sa imi imaginez ca el nu este acolo, el este sus, printre ingeri, alaturi de DD...

ps: imi descrc si eu sufletul...ca tare greu imi e....si tare greu suport durerea asta si dorul de Darius...

Camy, va doresc ca soarele pe care il veti gasi la mare sa il purtati in sufletul, in casa si pe strada voastra !
Va doresc ca lacrimile voastre sa ramana la mare pentru ca Darius isi doreste ca voi sa fiti fericiti !


rares - clipe in spirala norocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Camy -
Am pus poze noi cu strumfii mei

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

buna dimineata ...va doresc voua, eu sunt nu mai pot de nervi...nu stiu cum sunt fulgusorii vostrii, dar Fla ma omoara nu stiu cum sa-l fac sa ia si el ceva in gurita..nu vrea sa manance...si ma enervez de numa'
Nu suport sa vad ca trec orele si el nu mananca nimic
azi e in picioare de la ora 6:00 si in afara de lapte, nu a mancat nimic, i-am facut gris cu lapte...cah...mar copt cu biscuiti...cah....nu mai stiu...

...azi sant super prost dispusa...si mai si , numai bine sa-l tin in casa sa se plictiseasca de moarte

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui allexa06

Camy -
Am pus poze noi cu strumfii mei

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009


foarte frumoase pozele....mai ales politistu'

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata!
O ciocolata calda cine bea alaturi de mine ?
Mie m-i s-a pus pata astazi pe niste peste cu legume,dimineata la 8 vroiam sa ma duc sa cumpar peste,am mancat repejor cu Razvan si cand ne pregateam sa iesim....a inceput ploaia,perdea de ploaie...dar tot ma duc,asa pe ploaie
Camy-deci ti-a placut politistu'meu

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput