Fulgusorii in luna lui Ciresar:DD ajuta Ruxi!!{12}

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Mersi mult Alina!
Vrem sa vedem pt parintii mei, ca au o Dacie care se pare ca nu vrea sa o cumpere nimeni desi are "numai" vreo 10 ani si destul de rar folosita, si nici sa vina cu ea atatia km nu se poate, totusi trebuie sa te poti baza pe masina. In fine.
Jr e ok, creste si se face tot mai neastamparat.
Nu ne putem lauda cu performanetele Mayei/ Ramona la capitolul kg , dar termita sefa peste bucatarie tot este...mai nou a descoperit tufa de strugurei de pe balcon, si tot acolo vrea ca sa manance...
noi suntem in continuare destul de intorsi cu casa, ca pana reusim sa terminam cu renovatul e ...santier. Si depindem de una alta, si se intinde...off..cu geamurile cred ca renuntam anul asta ca ne costa mult prea mult. Asta este, mai vedem ce si cum o fi.

Vad ca te-ai mai linistit cu burtica...o sa fie bine



Cresterea in greutate
Perioadele de crestere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Ozana,da...m-am mai linistit,am acceptat situatia..ce sa fac?!A fost si e greu...e o batalie interioara intre ceea ce vreau si ceea ce trebuie,intre egoismul meu si sentimentele materne...


Ruxi,azi aveti RMN-ul!Doamne ajuta sa fie bine!



*Blackmoon Lady 7+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

LA MULTI ANI BOBOMOM
sa fii sanatoasa, fericita si implinita


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Buna, fetelor

Intru rapid sa va dau vestile bune - la RMN a iesit ca hernia de disc s-a redus in dimensiuni, inflamatia e mare, dar trece cu medicamente si nu mai e nevoie de operatie... Va fi nevoie de vreo 1-2 luni de recuperare, fizioterapie, dar atat

si multumesc de gandurile bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

mummy ma bucur tare ...Doamne ajuta


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Da,intr-adevar , sunt vesti bune ! Ma bucur pt voi,nu ma pricep eu prea tare, dar daca a scapat de operatie, e super !E bine ca trece doar cu tratament,va trece timpul , va face recuperarea,veti trece si peste asta .Pupici si la baietei

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Ruxiasta merita sarbatorit!



*Blackmoon Lady 7+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Din pacate tot p chirie stam , speram sa nu mai pierdem si trenu asta cu prima casa 4.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rgagapie

Din pacate tot p chirie stam , speram sa nu mai pierdem si trenu asta cu prima casa 4.

Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Poze noi
Ramona de Maya Paula (17.11.2009)





*Blackmoon Lady 7+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

'neata

am cate o aromata pt toata lumea, facuta pe Pustache al meu...

eu de dimineata iar am mers la spital pt alte analize cred ca o sa ma mai plimb ceva vreme pe acolo pana cineva va reusi sa-mi puna un diagnostic corect

Mummy bravo! recuperare ultra rapida....si sper sa plecati si in concediu in Bulgaria, exact atunci cand v-ati propus voi!

Bobomum cu intarziere dar din inima, iti doresc multa sanatate, fericire si inca un bb sanatos cat de curand!

Rgagapie va tin pumnii, sa va ajute DD sa va puteti cumpara casa mult visata cat mai curand!

eu de duminica sau de lun i am musafiri abia astept vor sta la noi toata saptamana viitoare, au o fetita de 3 anisori aproape, de o varsta cu Dariusica al meu, este o mamica de pepenas care a fost alaturi de mine in clipele cele mai grele posibile din spital la Tg Mures, abia astept sa o vad, sa pot sa vb cu ea, mi-e drag de ea de nu mai pot, abia astept sa vina..

Fla este un delicios, peste 3 saptamani cu ajutorul lui DD vom fi la mare in Bulgaria si ne vom simtii tare bine...abia astept...abia astept sa merg cu baietii mei scumpi, imi sunt asa dragi amandoi, ca-mi vine sa-i mananc ...si iar vorbeste una mega indragosrtita de familia ei

va pup, va doresc un we minunat!

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput