Ajutor pentru o mamica singura

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
Da scuze am avut la serviciu o perioada mai agitata. Azi s-a externat Mihaela. E relaviv bine sa vedem cum evoluaeza recuperarea. Pozele le am la socrii mei o sa incerc sa ajung diseara sa le iau sa le pot trimite maine.
Multumesc tuturor pentru gandurile bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

si eu am adus cu mine 3 plase de haine, incaltari, sper ca cel tarziu miercuri sa le pot trimite, voi cauta 2 cutii sa le ambalez, dau un semn


_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
Din pacate nu am vesti foarte bune. Am vorbit acum cu Mihaela si ii este rau, are febra, i-au lasat o drena in operatie si in somn fetita s-a asezat pe ea si i-a miscat-o un pic de acolo si o doare mana dreapta de nu o poate misca. Maine merge la medic sa-i schimbe bandajul si sa vada acolo la operatie ce s-a intamplat. Diseara merg sa le vad dupa ce ies de la serviciu. Mi-a zis ca din cauza chimioterapiei a intrat si la menopauza si in corpul ei sunt foarte multe lucruri care se modifica. Sper sa fie bine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Mirela, ti-am trimis un email cu ce poze cu ea si cu mine am gasit.
Sper diseara sa fie de acord sa facem niste fotografii si ti le trimit.
M-a intristat mult discutia cu ea de la telefon, e daramata psihic si acum si cu dureri...offf Doamne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

asteptam si vestile bune

eu maine dimineata pun cutia la posta, este maricica si grea, sper sa nu te incurc prea tare. eventual se pot scoate cele 3 plase pt carat


_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Am fost aseara la Mihaela..nu se simte prea bine, cand si cand face febra, i-a amortit mana stanga si refuza sa faca exercitiile de recuperare pentru ca o doare. Spera ca vineri sa-i scoata drena de la operatie. E galbena rau la fata, parca si ochii sunt galbeni asa. A fost azi la pansat si a vorbit cu doctorul care i-a zis ca a facut o mica infectie, i-a dat atibiotica si acum asteapta sa vada rezultatele.
Adriana e bine, s-a jucat cu fetita mea prin curte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Referitor la colet, multumim frumos, ma descurc, o sa rog un coleg cu masina sa ma insoteasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

AM NEVOIE URGENT DE NR TAU DE MOBIL
SA TRIMIT COLETUL CU UN CURIER RAPID !!!



_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

verifica PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
Am primit coletul de la Oradea. Multumesc frumos. O sa i-l duc maine Mihaelei.

Mergi la inceput