Bebelusi de Septembrie-Octombrie 2010! (68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Mesaj de la Vlad pentru toti copiii: ARDEII UMPLUTI SUNT DELICIOSI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Salutam si noi fetele cochete si copiii frumosi,

Mari si eu am observat scutecul mai uscat la Tudor, dar m-am gandit ca transpira mai mult, fiind cald si nu mai elimina asa mult lichid.

Alynta, ce de activitati la voi la gradi ... dar mai ales acasa

Lora, unde plecati in concediu? stiu ca ai mai spus ... undeva la mare, dar am uitat.



Camelia, mamica lui Tudor (10.09.10)
poze iunie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Oficial avem rosu in gat!! 5 zile de nurofen si sirop de tuse cu un gust oribil! Nu stiu cum o sa o conving sa-l bea.

De mancat nu mai vrea absolut nimic in afara de . Nu o pot convinge nici cum sa-si deschida gurita. Sper sa fie doar din cauza racelii si sa-si revina.

Mariuk multam fain!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

SAlutare!
In sfarsit am si eu net, rau e fara....
Ma duc sa mai citesc din urma sa ma mai pun la curent cu una alta.
Darian face pa si bravo. Vine cand il strig hai la mama si da orice are in mana cand zic da lu' mama...cresc piticii astia...

mamica de Andreea Bianca(05.12.04) si Victor Darian(05.10.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

salutare,
Pit ma rupe in 2, ma trezeste noaptea din ora in ora...asa ca l-am leganat in scoica, pe picioare, i-am dat drumul la steluta Tomy si s-a jucat in patut, l-am plimbat pe hol, l-am pus langa mine la tzatza, am iesit afara in parc, umbra , racopare si a dormit bine...acum a fost furtuna insa vrea lipit de mina...si colac peste pupaza, sora-sa vrea la fel...eu sunt obosita si mi-e cald si ei stau calare pe mine
de mancat nici vorba...ii bag mancarea in gura si apoi sta cu gura cascata pana ii cade din gura, numai vrea si ma mai si musca de sar de durere...si nuare decat 2 dinti si unul iesit zilele astea...daca va continua asa il intarc fortat...ca ma seaca la inima, imi dau lacrimile si-mi e teama uneori sa-i dau tzatza ca sa nu ma muste
of, si e marait ca nu mai sparge o data dintii
La multi ani sarbatoritilor zilei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Va invitam sa vedeti poze noi. Filmulete pun de maine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Mariuk, f. frumoase pozele, superbe cele cu macii si balta! Ce mult a crescut Vlad!
Cami, mergem in Vourvourou, pe bratul Sithonia, in Grecia. Abia astept! Of...si cand vin incep serviciul - una calda, alta rece.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

MARI felicitari pt cuvantul "TATA"
Al meu e puturos nu zice nimic, am cam inceput sa me panichez ca nu prea vorbeste. Si al meu doarme tot cu fundul in sus.
PS La multi ani sarbatoritilor zilei si zilelor trecute!

iazminn mamica fericita de ingeras EDUARD NICOLAE (14.10.2010)
https://picasaweb.google.com/114053547326516137112/PozeIunie#
https://picasaweb.google.com/114053547326516137112/PozeMai#5609218072220886850
https://picasaweb.google.com/114053547326516137112/24042011#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameluska spune:

Buna fetelor,

La multi ani sarbatoritilor!

Noi sambata plecam la Valiug(pe langa Resita) zona de munte, e prima iesire cu copilul si am maaaari emotii, nush cum ne vom descurca cu mancarica, voi apela la borcanele. Dar pana acolo mai e o problema, mersul cu masina, din pacate si la noi e jale mare cand merem cu masina prin oras, dar mai la distanta. Sper sa trecem cu bine. Eu deja am inceput sa-i fac Ioanei bagajul, de la hainute la blender, am facut liste cu ce ar trebui luat....e nebunie. Dar de abia astept sa ies din oras.

Mari, in unele poze Vladut pare muult mai mare, si ce se intelege el cu alti copii, bravo .

Va las ca maraie, nopate buna.

Mamica fericita de Ioana Adelina [10.09.2010]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Buna dimineata!

Cafeluta este aburinda!
Cameluska, am fost si eu la Valiug intr-o tabara. Este superba zona!
Iazminn, nici al meu nu vorbeste prea mult in afara de ca ca, ga ga , taa ta. O zi superba!

Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput