M-am hotarat.............adoptie(74)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Si la Ploiesti la fel, in aceeasi zi cand depui dosarul, faci si cererea.
O zi frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

Am intrat repede sa-i zic lui MYHsucces maine!!!poop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

MYH, mult succes maine, abia te asteptam sa ne dai detalii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MYH spune:

Buna seara!
Multumesc frumos pentru urari. Doamne ajuta!
Maine abia plecam. Avem de parcurs in jur de 600 km. Vineri este ziua cea mare. Vineri la 9-9,30. Astazi am fost si am cumparat cadouri pentru ele. E foarte frumoasa situatia asta. Viata este plina de surprize, acum cateva luni plangeam ca nu voi avea nici un copil si acum fac cumparaturi pentru 2 copii. Minunat!
Ne intoarcem luni seara. Avem internet mobil, poate reusesc sa intru pana luni si sa scriu primele impresii.
Mult succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Citat:
citat din mesajul lui MYH
[Viata este plina de surprize, acum cateva luni plangeam ca nu voi avea nici un copil si acum fac cumparaturi pentru 2 copii. Minunat!
Ne intoarcem luni seara. Avem internet mobil, poate reusesc sa intru pana luni si sa scriu primele impresii.
Mult succes tuturor!

Sa fie intr-un ceas bun. Sa ne povestesti impresii.
Sa va ajute DD sa aduceti fetitele acasa cat mai repede.
In general. indiferent cat de aproape sau departe e copilul tau de tine, cel mai bine e sa fie in casa ta, linga tine, sa il poti stringe in brate de cate ori vrei.In cazul tau, sa le stringi in brate.

Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Tinem pumnii Myh. Sa fie intr-un ceas bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaionela spune:

MYH drum bun. Intradevar este frumos sa cumperi cadouri pentru copii, si acuma este inceputul. Vezi cum se umple casa cu rochite, papusele, jocuri si alte nebunii. De fiecare data cind plec de acasa imi propun sa nu le mai iau nimic, dar cind ajung la cumparaturi ma opresc direct in magazinele pentru copilasi.
Asteptam vesti ...
Te pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Myhte astept cu vesti bune. Am si eu emotii, de-abia te astept cu primele impresii. Ce frumos, sa mergi la cumparaturi pt copilasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BebeAnda spune:

MYH-Traiesc un sentiment de empatie vis-a-vis de tine....ma bucur enorm...parc eu sunt in situatie...de abia astept sa ne dai vesti...SUCCES!!!!Sa ne aduci poze!


Pupici, Anda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Myh, ne-ai transmis la toate emotiile, se vede ca te-au indragit multe fete.

Mergi la inceput