Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri26

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

Asa e ... a ramas putin ... si totusi mult ...
Eu nici la Gabriela nu am vrut sa stiu ce am, sotul isi dorea, apoi a fost risc de avort si asa ca m-am razgandit, acum mi-am dorit tare mult o fetita si am preferat la inceput din acest motiv sa nu stiu, cel mai greu a fost ca sotul stie ce e bebe, dar a reusit sa isi invinga dorinta de a-mi spune. Acum sunt tare fericita ca nu stiu, ma simt f bine (mai putin cand vreau sa aleg hainute sau decoratiuni, dar imi trece) ... la nastere voi avea o surpriza si sper ca va fi dragoste la prima vedere ... indiferent ce sex are bebe.

Noapte buna va doresc tuturor.

34Saptamani si 3 zile


MTHFR A1298C – HOMOZIGOT si PAI 675 4G/5G – HETEROZIGOT
Trombofilie descoperita la prima sarcina tratament pt trombofilie de la 10 saptamani de sarcina: Clexane 0.4, Acifol 5mg 2/zi, Dr. Heim Satu Mare
O fetita Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010 nascuta prematur la 28 de saptamani devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi
Port in burtica darul ingerasului nostru DPN 07.04.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Simonia-cum a spus si Ninia,Dumnezeu este mare!ai grija de tine!aici la noi sunt doua fete care au adoptat copilasi...pentru voi ar intra in discutie aceasta optiune?medicul tau ce te-a sfatuit?sper sa nu te supar cu intrebarile mele!multa putere in continuare!suntem alaturi de tine!

P@lici-mai ai atat de putin.abia astept sa ne scrii ca esti fericita cu bebe scump in brate!

Ninia-vai ce ma bucur!!!!!!!!darul norocos sa iti aduca noroc muuuult!!!!

Mcrissa-cum mai esti?sper ca nu mai sangerezi deloc si stai cuminte in patut!multi pupici la vladut si burtica!

Fetele care se pricep le rog sa ne faca un nou capitolsi sa nu uite modificarile cerute de p@lici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sufletistele spune:

Buna dragelor,

Sunt Lau, dar am ramas pe userul comun, ca astept raspuns cu privire la deschiderea de capitol nou si modificari pe prima pagina.
Cat de repede o sa pot, o sa deschid capitol nou, momentan nu se pot edita subiecte care au o vechime mai mare de 20 de ore de la deschiderea lor initiala.

Revin..

Va si va pe TOATE !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Capitolul 27



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput