Buburuze de 2009 in actiune **16**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaaaaa

moamaaaaaaa ce am mai dormit,dar haideti la ,perfuzabila cu nesceai fructat,trabuce si vougue


andreea vazusi mandrete de fetita.Foarte faine jucariile primite
mady azi ti-e mai bine?
alic ma bucur ca ai dat pe la noi.E tare greu cu munca,dar incearca in alt domeniu,poate totusi ai mai mult noroc.Tin pumnii sa reusiti sa treceti si peste perioada intarcatului cat mai repede si usor.Nici mie nu-mi e usor,dar decat sa ma chini cu ea dormit intre noi,pai in halul in care dormane,nu ne odihnim nici noi si nici ea..ne trezim zombiisi toata ziua suntem praf..asa ca incerc sa ma tin tare pe pozitie si sa o las sa doarma in patutul ei cu iepuras,soricel si alte natii de dihanii.Deci Naty a fost senzatia serii la nuntasuper dansatoare are mama

Fug sa dau o tura pe la ai mei ca inca e liniste si u stiu daca au facut ochi

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Neatza!!Eu am inmtrat sa va psui ca fug la socrela,cu cupil cu tot,si stau muuult,vre-o doua saptamani ,dar ne citim de pe telefon.

va pupic pe toate.Am vazut si eu dansatoarea ,o minunatie de fata!

alynta sper ca ati rezolvat cu baiatul si l-ati luat din spital,sau macar nu vine cu alte doua boli din el, in afara de cea cuc are s-a internat.

Va pupic dulce,dulce. o sa ma gandesc la voi cand o sa mananc cirese si capsune.

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 26+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna dragele mele! Imi este tare dor de voi, vreu sa stau si eu mai mult la povesti cu voi dar numai nu reusesc. Acum profit de faptul ca Rares inca doarme si nu sunt la lucru si am intrat sa vad ce afceti. Noi suntem bine slava domnului, parca Rares s-a mai dom olit umpic cu crizele, desi nu mai e acelasi copil sociabil ca si inainte. Nu mai vrea sa faca cu mana la nimeni nici sa trimita pusi, sper sa-si revina totusi. De mancat mananca foarte prost, cred ca-i da maselele, in rest e un smecher si jumatate. Noi azi iar avem nunta, iar maine suntem nasi de botez, deci iar ne-am rupt la buzunare. Ma bucur mult ca botez dar imi si vine sa-mi plang de mila.machiajul si parul sunt a la nasa . Rares e foarte incantat de tricicleta ce a primit-o de la mami si de ls tati si si mie mi-e mult mai usor cu ea. A primit o gramada de cadouri frumoase, daca reusesc pun si pozicile promise.
La Multi Ani Bryanna, La Multi Ani Cezara, ma scuzati de intarziere dar va doresc din suflet sa fiti sanatoase si fericite toata viata, sa va bucurati parintii mereu. Sa va traiasca
Picky pup bucuta intepata a Annei sa treaca repede.....chiar ca noroc ati abut cu cheile
Ema imi pare rau sa citesc ca sunteti bolnavi va doresc sanatate multa si imi pare la fel de rau sa citesc ca aveti probleme si discutii, sper ca pana acuma sa le fi rezolvat si sa fi fost ceva trecator. Va imbratisez cu drag
Pickyin legatura cu botezul...intr-adevar trebuiau sa vina nasii Stefaniei pe la voi sa o vada pe Anna, dar de vb voi ar trebui sa vb cu ei daca vreti sa va fie nasi, acuma eu iti spun din punctul meu de vedere ca si noi vom fi nasi. noi i-am cununat si la nunta si dc nu ne ziceau ca vreau sa le fim si nasi la botez nu le ziceam noi nimic. Asa ca am asteptat pana ne-au zis ei ca vor sa le botezam si copilul. Sper ca nu te superi ca ti-am zis punctul meu de vedere, iti zic ca poate va va folosi in discutia cu ei. Noi maine nasim, iar finutul mic are 7 kg la doar 2 luni, e un dolofanel, sper sa rezist o ora
Getikmultumesc, au intrat banutii, scuze ca nu am mai apucat sa-ti scriu mesaj ca au intrat, dra zici ca nu mai am timp de nimic si sunt si o uituca si jumatate....ti-am admirat printesa motata
Alynta va doresc multa sanatate
Ninia sanatate multta, inca nu vi-a trecut?...daca ia si fetita intr-un fel e mai bine sa faca acuma cand sunt mici caci mai tarziu e mai periculos, multa putere si rabdare si va doresc sanatate multa!
Lali un pup mare sa treaca starea naspa, sper ca ti-a trecut pana azi, stiu si eu cum e sa fii fara bani, din pacate si noi am trecut prin aceste faze, dar acpul sus trebuie sa speram in mai bine. multi
Cris ai rezolvat cu actele de somaj?...inca nu stii nimic de jobul de care ziceai? multi
Mady ma bucur ca a fost super in excursie, si eu vreau sa merg undeva si nu ma duce nimeni, dar dc scapam odata de nuntile astea mergem si noi intr-o duminica la iarba verde, abia stept sa manac o clisa fripta cu ceapa.
Simina super sa-l folosesti sanatoasa, ce parfum ti-ai luat? si eu sunt fan parfumuri si tanjesc dupa unul de la Escada, dar n-am bani acum, dar nu ma las eu pana nu-l iau...super mergeti si in Turcia, super, ma bucur
Simina acum am vazut denumnirea, e super parfumul si mie-mi place
Alicma bucur sa te citesc, sper sa treaca repede suferinta dupa tzitzi si sa rezolvi si cu locul de munca...iar Naty e adorabila
Si eu vreau sa vad pozele cu Cezaraaaa, unde sunt?
lali 2 saptamani? dar cum de? Va
Gata fug si eu sa trezesc pruncul si plecam ca am o gramada de rezolvat in dimineata asta. va doresc un weekend placut



Rareselul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Poze la semnatura. Din pacate am facut foarte putine poze, doar cand i-am dat cadoul.

Casuta de papusi am luat-o de la Carre4 cu reducere 40%. Desi plecasem sa-i luam cort pentru ziua ei, dar cand am vazut casuta m-am indragostit iremediabil. Si Cezara e foarte incantata, ei ii place sa se joace cu chestii maruntele. Si are si mobilier, si 2 figurine, chestii-trestii. Pana la urma tati nu a rezistat si a luat si cortul, cadou de 1 Iunie.

Noi azi pe-acasa, dupa-amiaza prin parc, program liber, ca e Soare si frumos la Suceava.

O zi frumoasa!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

helloooooo gagici,ma simt al naibii de obosita..javrele astea de caini au ibceput sa latre la 6 dimineata si eu trezit kinderul

haideti la perfuzabila cu nes,ceai fructat,trabuce si vougue

lali ai reusit aseara sa-l bagi in casa pe Paulica?.Fataaaa,sa stii ca nu-mi faci pofta ca am sursa fix in gradina
lavi aoleuuuuuuuuuu fata,ati rupt-o in fericite cu atatea obligatii.Finii mei cununa saptaman care vine si le-am spus ca nu potem sa mergem ca avem bugetul sinonim cu Lefter,mai ales de cand cu masina ..si s-au suparat ca nici un semn de viata nu au dat.Sper ca aveti ceva poze sa ne aratai si noua cum a fost in weekend,nu?Am rezolvat pe naiba cu actele,ca mor de nervi si luni ma duc peste ei si nu plec de acolo fara hartia aia,iar daca tot o tin una si buna pe a lor,am pe cine suuna si nu o sa le fie tocmai bine.CE e aia fata "clisa"

Noi azi vrea sa facem ordine pe aicea si sa-i umplem piscina la fata..de fapt pentru noi ca e mareeeee

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Neatza fetilii! Eu m-am trezit devreme de emotii. Am niste emotii pe azi de cred ca vedeti si voi cozile de la morcovi. de la ora 6 ma trezesc din ora in ora de frica sa nu cumva sa nu aud ceasul si sa nu ajungem la timp la fini, iar de pe la 8 ma lupt si cu alergia, sper sa imi treaca pana ajungem la biserica. Aseara a fost super, am fost la nunta la colega mea si au fost mai toti colegii si altii pe care-i cunosc din banca, a fost super tare. Am si pozici am sa vi le descarc zilele urmatoare. Azi la 11 trebuie sa fim la fini sa-l imbracam pe Felix si apoi la biserica cu noi. Rares e la mami, de el mi-e cel mai mila ca iar e fara noi si weekendul acesta si in fiecare zi e aproape tot fara noi, dar n-am ce face fiindca daca l-am fi dus cu noi si ar fi venit si mami sigur nu m-ar fi lasat acolo in biserica sa botez ar fi trebuit sa stau si cu el in brate, e foarte gelos.
Cris da nu mai putem de fericiti, daca ai sti ce bate vantul la noi in buzunare, foarte rau, dar ma si bucur ca botezam e bine sa botezi odata in viata ti se iarta 7 pacate cica ...nici noi nu stam bine cu banii, la fini nu le dam momentan decat 100 de euro plus hainitele si lucrusoarele de botez, dar le-am zis ca ulterior o sa le dam inca 150 si ne-au inteles ca doar stiu cate evenimente am avut saptamana asta. Saptamana trecuta duminica cand a fost botezul lui Andrei am mai avut un botez la una din cele mai bune prietene de-a mele dar nu am putut sa ajungem si acolo trebuie sa punem 100 de euro,dar i-am zis ca o sa ajungem undeva in iulie dupa ce strangem banutii....si inca nu s-a terminat sirul de evenimente, mai avem 2 nunti si 2 botezuri dar in august si septembrie....pacat ca s-au suparat finutii pe voi, trebuia sa va inteleaga sau mai bine ati fi vb si voi cu ei ca le dati datoria dupa ce o sa strangeti banutii, oricum urat din partea lor ca nu va inteleg...sper sa rezolvi cu actele luni, iti tin pumnii...iar clisa = slanina[ :D]
Va pe toate merg sa ma machez. Sa-mi tineti pumnii ca am niste emotii

Rareselul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata
suntem mai bine....cel putin piticul si-a revenit total, eu mai mucesc dar e neinteresant
in rest ce sa va zic.....sit e aiurea, eu nu-i vad iesirea intr-un mod fericit, in fine, are termen pana in august sa-mi comunice daca ramane hotarat asupra deciziei pe care a luat-o, de a ne separa sau incercam, asa cum incerc de cateva zile sa-l lamuresc si ma lovesc de zid, sa reparam ce a mai ramas. mai multe nu pot sa zic, nu am putere. cert e ca acest copil, trag eu concluzia si nu doar eu, parca a fost pe lista lui de 'de facut', s-a bifat, acum ca totul a luat o cu totul o alta intorsatura si nu mai sunt treburile asa cum vrea el, isi ia jucariile si pleaca. eu nu vreau sa devin rea, nu-mi sta in fire....si stie, doar ca e posibil sa fi uitat ca eu is buna pana la prostie cu conditia sa nu ma calci pe coada, e, m-a cam atins si deja devin furioasa. lucrurile sunt tare complicate si din punct de vedere financiar, pt el, nu pt mine....in fine, trebuie sa ma consult, mai detaliat cu nanuta lui Darius, care e avocat si sa aleg calea cea mai buna pt Darius si mine, in caz ca nu-i vine mintea la cap. cam atat deocamdata....si mie imi pare rau dar nu sunt dispusa sa treiesc tot restul vietii in parere de rau, am un copil de crescut....asta e una din greselile mele, l-am protejat pe el, nu l-am implicat in cresterea copilului...am zis ca las ca fac eu ca el munceste ziua, de parca eu dormeam....in fine, nu faceti ca mine...iar daca el o sa gandeasca egoist, doar pt el, am sa gandesc si eu egoist dar pt 2. cam asa sta treaba, in mare, deocamdata....nu va mai zic decat ca motivele lui sunt puerile...ca nu sunt tandra, afectoasa, etc...no comment. m-am descarcat la voi, atat cat am putut....va rog nu-l judecati, nici eu nu o fac si sa nu mai vb pt moment de asta. eu lovitura am luat-o, de acum ce va fi nu ma va mai durea atat de tare....nu am sperante in ceva bun, e mai bine , zic eu sa am o surpriza placuta decat una neplacuta, de aceea ma gandesc la varianta cea mai dura.
va pup si duminica linistita, mai intru eu

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

lavi ma bucur ca v-ati diatrat,dar tot vreau macar cateva poze.Nu fata,nu am nici o datorie..ei vroiau sa mergem si noi la nunta,ca-si trag si ei o pereche de fini,dar nu am nici o obligatie.mai ales ca luna iulie o sa fiu pe bara eu ca nu o sa iau nici un ban.
ema off mai cuscra,sper ca sa nu se ajunga asa de departe totusi si sa va reveniti.Noi iti suntem alturi

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaaaaa...
ce cautati pe pagina 2 ??,ia mai bine treceti la apel ca sa nu scot chitantierul si sa va cer euroii

avem ,peruzabila cu nes,ceai fructat,trabuce si vougue

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata,
Am venit la cafea!
Eu sunt suparata ptr ca Andutu si-a scrantit ieri piciorul si il doare f tare-refuza sa mearga,ne tot zice ca are buba si nu poate sa mearga,ne roaga sa-l luam in brate.Nu am mers la spital,am fost la o tanti si i-a facut masaj la piciorus-sper sa nu fi gresit ca nu am mers la spital insa efectiv am oroare de tot ce tine de sistemul medical din Romania.
Vad ca voi ati fost ocupate week-end-ul asta-Lavi-sa va traiasca,sa fie sanatos micutul crestinat.Si eu vreau sa botez un copilas-sper sa gasesc-finii pe care i-am cununat aveau deja copiii mari cand i-am cununat si implicit botezati de altcineva.Am mai botezat o nepotica dar as vrea acum sa botez pe cineva mai din afara familiei....
Cris-bafta azi cu actele!
Ema-uneori e bine sa fii si putin egoist!
Alic-inca nu am vazut filmuletul cu micuta dansatoare-sper mai tarziu sa reusesc dar oricum inca sunt impresionata de cel de data trecuta.Bafta sa gasesti un job potrivit!
Lali-2 saptamani???Merge si sotul?
Va pup pe toate!
Mai vin mai tarziu!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput