Aradence DC - (163)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CodrinaA spune:

Neata!

Nu, nu cunosc pe nimeni din satul asta :D Dar tare as vrea sa cunosc si personal mamici de prin Arad. Eu, cum nu sunt "loco" nu prea cunosc lume prin Arad, desi am bunici si matusa in Arad. Dar ii vizitam doar in vacante. Si nici pe aici prin Ghioroc nu am prieteni/prietene, decat neamuri si ceva vecini, cunostinte de ale sotului...Asa ca nu mi-ar strica sa imi fac niste prieteni, nu?
Cum sa pun poze aici? Am cont pe facebook, si tone de poze acolo..merge?
Asa..Va doresc o saptamana nu prea calduroasa si frumoasa!


[url=http://lilypie.com][/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Multumesc pentru urari!

Ildi, ce fain suna ce povestesti tu acolo...


Ada


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Alina m e plicti fara copii,mai ales ca voi nu aveti cu cine ii lasa si cand is plecati iti lipseste ceva. Si eu daca nu-i vad o zi parca nu-i ceva in regula si cand is acasa si ma terorizeaza ma bucur ca ii ia mami la ea.Asta e adevarul ,asa-i omul ,sucit.
Cristina ati depistat de la ce i-a fost rau Alexandrei?
Codrina pozele nu le putem vedea .Pe fb te-am gasit si am zarit in pozele tale o cunostinta comuna . Satucul nostru e chiar mic .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CodrinaA spune:

Ildi :) cine-i?

[url=http://lilypie.com][/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Ada!
Sa fii sanatoasa, fericita si iubita!

Ildi, bine ai revenit! Wow ce fain ai povestit, se vede ca v-ati simtit bine si v-ati relaxat.
Poze???

Si Dragos a venit super mega impresionat din excursie, la 10,30 au ajuns aseara.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

La multi ani Ada
Stii tu ce iti doresc .

Ildy, ce fain povestesti tu acolo, oricum, a fost un binemeritat concediu in 2, asa-i?

Codrina, am tras si eu cu ochiul pe facebook si e tare scumpa fetita ta, sa va traiasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Fetele, cu plecarea la Deva de sambata cum ramane? Cine vine? Ce vizitam? Cum ne impartim pe masini? ...

Ada, cauti tu ce putem vizita? Io sincer nu is buna la asa ceva deloc, asa ca las pe altii .

Codrina, noi sambata mergem la Deva, intr-o plimbare, asa ca pentru 1 iunie, ziua copilasilor nostri. Ultimii 2 ani am fost la Timisoara la Zoo, dar acum e cazul de altceva asa ca daca doresti sa vii esti binevenita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CodrinaA spune:

Vreau sa urez si eu "La Multi Ani!" Adei! Multa sanatate

Flavia, multumesc mult, asemenea si voua.
Si multumesc si de invitatie, dar cred ca zic PAS de data asta. Poate alta data, cu alta ocazie. Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Alina poze am pus pe Fb ,le gasesti acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ildi, wow ce super sunt pozele si locurile pe unde ati fost...si nu in ultimul rand voi sunteti tare frumosi!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput