Pufi veseli de ian-feb 2010 (19)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

nyny cum merge turbo jamul??????


am admirat si eu pozele............

sunteti frumoase/frumosi toti toti!!!!





Bea, mamica fericita de Ivan(14.01.2010) si 10+ cu fetita cu codite...


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Beatrice1982

nyny cum merge turbo jamul??????


Doamne ajuta!




Bea.... pai nu prea merge, sa stii...
Imi trebuie timp sa o iau incet, ca sa invat sa fac corect toate miscarile. Am incercat intr-o seara (cu Mara langa mine), si vesnica mea problema... am impresia ca nu fac corect.
In schimb sunt foarte costiincioasa cu 8 min abs (Mire, Ale1212xa welkome to the club) si imi fac masaj puternic in fiecare seara cu un aparat ( comandat de pe net) si cu supli_form.

Pana acum nu se vede nimic ... am cam o saptamana.



Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

mi-a mancat ivan 20 de pastile de acid folic

le-a furat de pe dulap nush cum



Bea, mamica fericita de Ivan(14.01.2010) si 10+ cu fetita cu codite...


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Fetele care ati facut cezariana, cum va mai arata operatia?

Va intreb asta pt ca in martie cand am fost la control la ginecolog, dr mi-a spus ca cicatricea este cheloida. La margini este foarte subtire dunga, si aproape alba, dar la mijloc e putin cam groasa si rosie. Eu mi-am dat dupa ce am nascut cu un tub de Zera_derm, dar el mi-a spus ca nu e suficient, ca ar fi trebuit sa-mi dau pana se cicatriza complet si neaparat sa-mi dau cu contra_tubex pana devine toata operatia alba. Acum parca s-a mai estopmat, dar ma manancaaaa... mama mama



Mamica fericita de Mara si de David



A mea arata horror si ma mananca mai ales cand sunt pe ciclu, e inca destul de groasa, contra tubexul ala am dat 60 de lei pe el inca de la controlu de la o luna....dar trebuie sa mai dau niste bani pe un mic sclav care sa o aplice ca eu....

Ma consolez la gandul ca mai vreau un copil si deci cicatricea asta va fi inlocuita de o alta care, zic eu acuma, voi avea mult mai multa grija de ea....
voi ma credeti?

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Tomaca stai linistita , sunt convinsa ca nu esti singura care gandea asa, LOL! dar Dumnezeu e mereu sus si le echilibreaza pe toate sa nu se supere nimeni . Asta e, se putea si mai rau! Tata ma ameninta ca "imi strica bunica vacanta" ca era destul de rau inainte sa plec, daduse intr-o dementa senila rea de tot, nu mai manca de zile intregi, etc...dar acum e mai bine. Zice sotul ironic din cand in cand: "ce bine ca nu ne-a stricat vacanta!"

Bea off Doamne! suna si tu un pediatru sa intrebi sa te linistesti! Si incearca sa te calmezi, am si eu zile din astea cu Yannis, dar daca ma calmez eu, isi schimba si el starea de sprit. cand simt ca o iau pe campii, il pun la el in pat, indiferent cat ura si-mi iau 5 minute de respirat profund si "ommmmmmmmmm" ...stii tu chill out...si apoi toata lumea a mai calma. Puteti sa dati cu pietre, stiu ca nu e frumos, dar cred ca ar fi mai rau sa ii trag vreuna sau sa tip la el

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

I-A BAGAT TA-SU DEGETUL PE GAT SI AU IESIT
ERA GALBENA CHIUVETA.............

Bea, mamica fericita de Ivan(14.01.2010) si 10+ cu fetita cu codite...


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Bea, nyny, BF vreau si eu TURBO JAM asta....
nu le am cu torrentu, dar pe ODC nu il gasesc defel....
am instalat si un torrent , dar procep ca downloadezi de la niste link-uri prin softul de torrent...dar nu gasesc free, ma pun sa imi fac cont sa platesc nu stu cati 9-10 ceva lire dolari, euro sa ma register etc

HELP! Daca puteti....daca nu... raman la cele 7 CD uri de Pilates si 8 min abs pe care nu le fac oricum

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Beatrice1982

I-A BAGAT TA-SU DEGETUL PE GAT SI AU IESIT
ERA GALBENA CHIUVETA.............

Bea, mamica fericita de Ivan(14.01.2010) si 10+ cu fetita cu codite...


Doamne ajuta!




Horror!!!

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

da
horror bine ca a trecut

mi le-a trimis azi sora mea, si nu am apucat sa le pun la loc..........
ooooffffffffffffffffff

deci tre sa reorganizez casa

tin sa va anunt, ca deschide deja usile................deci amm imbulinat-o...........



alexxutza de aici am downloadat........
nu mi-a cerut nik
iti trebe ceva utorrent
si ceva program inca nush sa zic bine....nu ma prea pericep
daca nu reuseste, o sa il intreb pe sot ce sic um............


deci aici
http://isohunt.com/torrents/Turbo+Jam


Bea, mamica fericita de Ivan(14.01.2010) si 10+ cu fetita cu codite...


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Bea auuuu, bine ca ati reusit sa-l faceti sa le dea afara. Mare mare grija trebuie cu minunile astea mici.

Alexutza eu m-am invartit vreo 2 zile pana am reusit sa-l descarc... vorba Tomacai mai aveam putin si slabeam
Hai sa va cat de bine pot eu sa-ti explic... in primul rand trebuie sa ai programul Torrent descarcat. Eu am luat dupa net Final torrent. Dupa asta, cauti sa downloadezi gratuit Beachbody Turbo jam 20 minute Workout. Iti apare o iconitza pe desktop si acolo, la download iti apare cum ca se descarca. La mine a durat cam 12 ore, da' eu am un jaf de calc...
Scuze pt exprimarea deficitara... sunt atehnica (cu toate ca am terminat Politehnica)... am dat tot ce am avut mai bun din mine. Sper se inteleaga ceva din ce am scris... si sa-ti fi fost de folos .




Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput