Ghiceste sunetul EDITIA 10

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raluck spune:

apasarea butonului de scoatere a casetei de la un casetofon de masina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana886 spune:

Buna ! Sunt noua pe forumul desprecopii.com !
Sunt Adriana, inca nu am nici un copil :)
As vrea sa particip la concursul "Ghiceste sunetul".
Ce elemente ma anunta la selectarea pt. raspuns ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rekaalina spune:

greu mai apare spiridusul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rekaalina spune:

oh,este a 2 a oara cand sunt selectata si nu-mi apare nici un spiridus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

am avut trifoiasul..dar n uam vazut caseta in care se poate scrie raspunsul si din eroare am apasat trimite raspunsul..deci am dat un raspuns ..fara raspuns... :((... poate mai ma noroc sa fiu selectata...sau asta a fost tot pana la urmatoarea editie?!!!

Nina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabidaniela spune:

moama cati useri se inscriu numai ca participe la concurs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

nu scrie niciunde in regulament ca userii care nu au postat la greu pe site nu au voie sa participe la concurs..imi cer scuze daca participarea mea la concurs strica ploile cuiva..eu zic ca daca intru si citesc articolele si unele postari sunt suficient de membra cat sa pot participa si la concursuri....daca gresesc modificati regulamentul de participare

daca simpla participare va irita, ma intreb ce ar fi daca un asa zis nou venit ar si castiga....

iar in alta ordine de idei eu credeam ca pe acest thread se posteaza intrebari, raspunsuri si clarificari privind concursul, nu atacurile membrilor cu vechime asupra neexperimentatilor "nou veniti"



Nina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valydonau spune:

desfacerea unei cutii de conserve

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nytro3 spune:

"It's nice to be important, but it's more important to be nice." (Cassis, John) Oricat de infinit ar fi spatiul asta online, vor fi intotdeauna persoane care nu incap de alte persoane, iar de motive nu duc lipsa. A cauta nod in papura poate fi si asta o ocupatie atunci cand dispui de suficient timp. Imi "plac" nespus de mult cei care "doar" constata sau se considera, de la ei putere, indreptatiti sa dea ghionturi. Faptul ca un concurs, cum este si cel in discutie, aduce utilizatori DC nu poate fi decat in folosul celor care administreaza acest site. Prin urmare, este loc pentru toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluck spune:

am fost selectata si nu-mi apare trifoiul...de ce ..:((....de cand am fost selectata doar pe site am stat deci nu aveam cum sa-l ratez...:(

Mergi la inceput