Andrei are 24 zile si are nevoie urgent de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Va multumesc mult, acuma-l pregatesc pe Rares de somnic si revin apoi!

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Am trimis 10 lire chiar acum prin paypal. Poate sa-mi comfirme cineva ca au ajuns?

Multumesc frumos si multa multa sanatate!



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

sanatate multa puiului mic si multa putere si credinta parintilor lui.am depus si eu acum cativa banuti si sper din suflet sa se stranga toti.
un pt andrei

CRISTINA , BIANCA(05.06.2007) si ELIAS(24.06.2010)
www.helpsonia.com/" target="_blank">de la o inima mare la inimioara Soniei!
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Am trecut pe prima pagina numele unora dintre donatori, nu stiu de ce nu-mi merge internet bankingul de la ora 5 nu mai pot inta sa vad nimic. Am intrat pe contul de pay pal si am vazut si donatiile ce s-au facut acolo, in rest doar maine dimineata voi sti cand merg la banca sa vad de ce nu- mi merge internet bankingul si voi adauga si maine.
DarkBendis au intrat banutii pe pay pal, multumim din suflet
kiti2205 multumim
Bebe Beca multumim din suflet, ei mai raman acolo cel putin 2 saptamani, depide de micutul Andrei cum va raspunde
Ema multumesc mult
Catalina2307 multumesc mult
Oana_b multumim mult
Flowers multumim mult
De asemenea nu pot sa nu multumesc forumului desprecopii pt intreaga campanie si pt tot ce a facut pt nepotelul meu Andrei, eu tot ma repet, dar asa sunt eu, acum plang cand va scriu aceste randuri, plang fiindca sunteti minunate si ma bucur sa cunos astfel de oameni si cum zicea Ema odata eu sunt sensibiloasa grupului de la buburuze 2009. ce sa fac asa sunt eu.
Va rog de asemenea sa ma scuzati pt stangacia mea, dar nu stiu cum trebuie sa procedez, sa-mi spuneti daca mai trebuie sa fac ceva
Mai am o intrebare, la unul din transferurile pe pay pal ma intreaba "issue refund", ma puteti ajuta sa-mi spuneti ce inseamna si ce trebuie sa fac? Multumesc!


Baietelul meu scump 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Nu cred ca trebuie sa faci ceva, issue refund doar daca vrei sa trimiti banii inapoi.

Oana_B

www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank"> I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

ckristina multumim din suflet

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Oana_B multumesc de raspuns, las asa atunci si mai vroiam sa zic ca la unii donatori nu stiu nickul de pe forum, am trecut numele de pe care mi-au aparut banutii

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Lavinia, am depus si eu azi niste banuti pentru Andrei!
Multa sanatate lui Andrei!



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisica28 spune:

Lavinia, cu cazatul parintilor ce au rezolvat ? Din cate stiam eu exista o pensiune vis a vis de spital cu preturi bunicele (informatiile le-am cules mai demult de pe alt forum unde discuta mamici cu copii "inimosi").
O sa treaca si sotul meu maine pe la banca sa faca o mica depunere, nici internet banking-ul meu nu merge...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Alinamoro va multumim mult
Narcisica trimite-mi te rog preturile si cum se numeste poate au preturi mai mici decat ce au gasit ei, am inteles ca ei au inchiriat o garsoniera mica pt o luna de zile caci atata sau poate chiar mai mult stau acolo, daca vrei ii intreb sa stii si tu, Dunezeu va va ajuta si pe voi si va doresc din inima sanatate. Cumnata mea sta in spital, e internata cu Andrei, iar cumnatul meu cu fetita stau in chirie

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput