Andrei are 24 zile si are nevoie urgent de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Dumnezeu sa faca o minune cu acest pui mic de om, care a intrat in viata asta atat de chinuit!

Am virat si eu cativa banuti acum, sa fie cu mare folos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

A facut sora mea un transfer din BCR ieri, Merticariu Andreea. Sa fie cu folos! Voi incerca sa mai adun banuti! Multa sanatate micutului!

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria

Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

www.facebook.com/home.php#!/Lumea.mamicilor" target="_blank"> Am reusit! Iasul a castigat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna dimineata!
Inca nu stiu nimic daca l-au scos pe Andrei din coma, abia dupa ora 14 voi sti cand ma va suna cumnata mea, ma la Dumnezeu sa decurga totul bine si peste cateva saptamani sa pot sa va pun pozici cu Andrei.
Inca odata va multumim pt rugaciunile voastre si ca sunteti cu gandul la el, e foarte important pt el sa ne rugam la Dumezeu sa-l ajute sa invinga
Narcisica am schimbat, multumesc de sfat nici nu mi-am dat seama
Va multumesc din suflet ca sunteti alaturi de noi!

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Camy_pus imi pare nespus de rau pt Darius_Andrei, stiu despre ingerasul tau fiindca am citit la momentul respectiv si tare rau m-am intristat Probabil Dumnezeu l-a vrut langa el...si il chema si pe el Andrei...sper sa treaca repede orele astea si sa vin cu vesti din ce in ce mai bune, sa ne rugam pt sufletelul mic!

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Am mai adaugat pe prima pagina de la cine au mai intrat banuti, dar am foarte multe intrari cu numele intreg si nu stiu de la cine, as dori sa-mi spuneti pe PM sa va pot confirma platile. M-am gandit ca e mai ok sa trec userul de pe forum decat numele intreg
Am uitat sa intrebi pe donatori daca doresc sa scriu si suma donata in dreptul userului lor, daca doreste cineva sa ma anunte pe PM va rog, nu stiu cum se procedeza de aceea intreb

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Am ajuns si eu la banca si am pus niste banuti. Trimit PM

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

LAVI, te asteptam cu vesti noi. Ma bucur tare ca nu mai este nevoie de o a doua operatie.

CAMI, un brat plin cu pentru voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Lavinia, am depus in contul de BT contravaloarea camasii castigate azi si ceva in plus.O sa scanez chitanta putin mai tarziu.Multa sanatate si sper si eu sa vii cu vesti bune despre Andrei

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu
Nu exista un loc mai bun decat AICI. Cand notiunea ta despre ACOLO a devenit un AICI vei obtine imediat un alt ACOLO care, din nou, va arata mai bine decat AICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Maine voi depune si eu niste banuti ptr Andrei .

Multa sanatate ii doresc


Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Camy....m-ai rascolit...din nou.... la fel ca de fiecare data cand te citesc....stiu povestea ta, de atunci....

Lavinia, sper sa ajung si eu la un BT, astazi, in timp util, inainte de inchidere.
Sunt si eu alaturi de voi, cu gandul si speranta

Mergi la inceput