Rares:un fulg de nov.dec'09, iubit de D-zeu!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Multumim !


Ultima suta de metri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Magda, sincer n-am putut citi fiecare cuvant. Ma doare fizic. Si atunci ma gandesc cum trebuie sa fi fost pentru bietul sufletel. Si pentru mamica lui. Imposibil de suportat. Si totusi voi ati reusit.
Poate ca numele Andrei adaugat la botez i-a dat si mai multa forta. L-a facut un adevarat barbat ca si sensul lui. Si ii va da si mai multa forta si pentru viitor.
Sa va intoarceti cu bine din Germania.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Iti multumim, Tomaca!

Pentru mine numele Andrei are o semnificatie in plus: este numele pe care tatal meu l-ar fi dat fiului sau, daca ar fi avut si un baiat.

Am citit povestea lui Tudor, desi sunt multe lucruri spuse acolo sunt si multe altele ramase nespuse... mi-am amintit de cele 6 luni petrecute in pat, cu cerclaj, la sarcina cu Iarina, sarcina purtata 40 de saptamani.

Va dorim sa fiti sanatosi, veseli si fericiti !


Ultima suta de metri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

Salutare tuturor!
Sunt sora Magdei, am intrat sa va spun noutatile din Germania:

"Au reusit prin cateterism sa puna stend pentru stenoza si sa inchida shuntul de la a doua operatie"

Deocamdata atata, revin cu noutati cum le am si eu!

Mult noroc in continuare lui Rares!

de Adina Maria
poze Adina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

Buna!
Revin cu vesti de la Magda, Rares este bine, maine ii dau drumul din spital, vor mai sta 2 zile la pensiune, ca sa fie aproape pentru orice eventualitate iar duminica vin acasa!
Peste 3 luni se vor mai duce la control tot acolo.
Conditiile de acolo sunt mai mult decat bune, exact cum au zis si cei care au mai fost.

Multumim tuturor pentru gandurile bune!

Suntem fericiti ca s-a revolvat asa, ca nu a mai fost nevoie de operatie si ca vor veni asa repede acasa!

de Adina Maria
poze Adina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Poveste din Germania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Slava Domnului de vestile bune.
Sa fiti sanatosi si bucurosi toata viata, cum ati fost acum cand a reusit operatia.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu

Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Daca va pricepeti la probleme legislative, va rugam sa ne dati si noua o mana de ajutor aici !


rares - living on the edge

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Magda, ma bucur ca Rares e bine, e un scumpel acolo in poze!

Sper ca ai rezolvat problema cu traducerile (din pacate eu nu stiu decit un banal traducator de diplome in Tirgoveiste, de mai mult nu am avut nevoie).

Mergi la inceput