Bine v-am gasit!

Bine v-am gasit! | Autor: lucky_val

Link direct la acest mesaj


Buna tuturor,
Numele meu este Valentina, sunt din Brasov si m-am hotarat sa ma alaturi comunitatii DC in urma unui scurt surch pe net!
Sunt insarcinata (primul copil) in saptamana 20 si asteptam cu nerabdare, curiozitate si sperata o fetita care se numeste Antonia!
Ma bazez pe viitor pe acest forum pentru un schimb de informatii si chiar interactiune cu persoane care au experienta!
va doresc tuturor o zi si-o seara cat mai frumoasa!:)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Bine ai venit la Desprecopii! Sa ai o fetita sanatoasa si norocoasa!



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Bine ai venit Lucky_val

Doamne ajuta sa ai o sarcina usoara si o fetita sanatoasa.

Povestea lui David

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucky_val


Buna tuturor,
Numele meu este Valentina, sunt din Brasov si m-am hotarat sa ma alaturi comunitatii DC in urma unui scurt surch pe net!
Sunt insarcinata (primul copil) in saptamana 20 si asteptam cu nerabdare, curiozitate si sperata o fetita care se numeste Antonia!
Ma bazez pe viitor pe acest forum pentru un schimb de informatii si chiar interactiune cu persoane care au experienta!
va doresc tuturor o zi si-o seara cat mai frumoasa!:)



Buna Valentina!

bine ai venit pe !

Pentru raspunsuri la intrebarile si framantarile tale, te asteptam cu drag sa te inscrii la grupul de strumfi si prichindei de iulie august sau strugurasi de septembrie octombrie!



Felicia,de pui (Gabriel) si 24+ cu bulina (Mihai sauAnamaria???)
Nasterea lui Gabriel
_

Simply happy!

Mergi la inceput