M-am hotarat.............adoptie(73)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Soricuto, ma bucur ca ai scris, si totodata ca tinem legatura si telefonic. Poate anul viitor o sa ne plimbam prin parc, asa ca acum 1 an, numai ca fiecare cu cate un bebic langa ea.
Myh, cele cateva luni de asteptare nu se compara cu cat am asteptat sau indurat pana acum.
Un week-end minunat va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Eu am avut intalnirea cu psihologul si acum astept sa-mi iasa atestatul. Mai am o luna.

Vreau sa fiu mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabineta spune:

Din pacate, maine va ploua. M-am tot uitat pe prognoze, am asteptat pana in ultimul moment... Degeaba. Se pare ca maine va fi foarte urat si trebuie sa ne amanam intalnirea.

Diciu , ne vedem cand reveniti. Succes in noile activitati pana atunci! Va tin pumnii stransi!

SoriLea cum sa lasi tu mandrete de baiat la tara? Pana cand? Crezi ca o sa rezisti fara el?

Tzuni m-as fi bucurat enorm sa ne vedem maine. O lasam pe weekendul viitor?

Dpluhovici si eu abia astept sa ne cunoastem. De obicei ve vedem in Parcul Copilului (Palatul Copiilor). Este liber si curat si are activitati pentru toate varstele.

A inceput deja o minunata furtuna pe aici. Sunt tare suparata pe vremea asta... Sunt sigura ca vom avea noroc de soare saptamana viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

MYH- treaba asta cu 'mai sunt 40 de familii ' in asteptare e o vrajeala de zile mari.Nu te mai lua dupa treaba asta.Asta ce inseamna ca astia de la DPC iau cate un dosar,cauta copil pt acel dosar si tot asa?Fiecare familie are dorintele ei in privinta copilasului mult dorit asa ca nu vad de ce exista aceasta lista!Asta iti spun ei ca sa nu-i presezi.
bafta multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Weekend-ul urmator daca e frumos poate venim si noi!

Va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

In we urmator nu putem noi , dar avem vara inainte! MACAR o data si tot ne intalnim sa ne mandrim cu pruncii! Eu spun mereu ca daca nasteam eu, NU CRED ca faceam un copil atat de GROZAV! SINCER.

www.youtube.com/watch?v=xiIm0elzalI&feature=related" target="_blank">THAT's ME

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Dragele mele, avem si noi hotararea, ne-a adus-o iepurasul fix inainte de Pasti. Asteptam legalizarea si gataaaaaaaaaa, schimbam si certificatul.
Nici nu stiti cat de mult a insemnat ca ati fost aici, chiar daca nu am scris eu prea des v-am citit si m-am bucurat pentru fiecare ce a reusit sa isi aduca puiul acasa si am suferit cu fiecare ce a avut un drum mai anevoios.


Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Felicitari, Carmen!
Sa fiti sanatosi si fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

felicitari Carmencat! sa fiti fericiti,sanatosi si cu o viata minunata!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:

Felicitari, Carmen!!!

Noi tragem sperante sa depundem dosarul pentru atestare vinerea aceasta. Mai avem nevoie doar de certificatele medicale. Intr-un final ne-am schimbat amandoi cartile de identitate, din motive "tehnice".

Mergi la inceput