buna fetelor!

buna fetelor! | Autor: alecsandra20

Link direct la acest mesaj


Buna ziua!Cautand pe inernet numeroase regimuri, v-am gasit pe voi.Sper sa ma primiti si pe mine in grupul vostru!Ma numesc Alexandra, am 22 de ani si...am probleme cu kg in plus cred ca am 90 de kilograme ca mi-a fost frica sa ma cantaresc.De astazi tin regimul disociat dupa un regim pe care il stiu eu si am mai slabit.Regimul meu este :In ziua 1:Carne de pui sa vita, fripta sau fiarta
Ziua 2: Legume
Ziua 3:Peste fript sau fiert
Ziua 4: Lactate
Ziua 5:Oua fierte sau daca nu poti sa mananci doar oua, iti alegi o zi din zilele 1, 2,3 sau 4.
Ziua 6:Fructe
Ziua 7: Puteti manca orice vreti din zilele precedente dar sa nu le combinati.Exm.: dimineata ou, dupa amiaza legume si seara fructe.
Sper ca am explicat bine.Se slabesc 5-8 kg pe luna.Si azi e prima mea zi.Sa-mi tineti pumniiii!!!Va pup!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Buna Alecsandra, bine ai venit in comunitatea DC


Si eu tin acest regim, sunt in saptamana a-III-a, am slabit 3 kg.Ziua in care am oua, o inlocuiesc.Beau multa apa, insa nu am renuntat la cafeaua de dimineata, o beau indulcita cu zaharina.

Dupa cele 3 saptamani, voi incerca sa mananc zilnic alimente din mai multe grupe, insa nu la aceeasi masa.

Multa bafta

hobby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Buna Alexandra

Bine ai venit pe !

Pentru un grup de suport iti recomand acest subiect..sau oricare altul de pe femina intim. Ai sa gasesti multe fete sufletiste si toate adunate pentru acelasi scop.

Succes!!!



Felicia,de pui (Gabriel) si 23+ cu bulina (Mihai sauAnamaria???)
Nasterea lui Gabriel
_

Simply happy!

Mergi la inceput