Gravidutze si mamici de Cluj - 172

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

neata fetelor!

ms tuturor care puteti ajuta cu cate ceva, m-am gandit ca in we sa ma duc si sa le adun, sa-mi scrieti fiecare cand ar fi bine pt voi si unde anume

Gaby-tare bine areti,iti prieste statutul de mami cu doi copii, infloresti,hihi.

noi binisor,asteptam concediul de pasti,hihi

sa aveti o saptamana frumoasa!

Meli, mami de Timea si David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

MELI - Noi locuim pe Aleea Peana.Sa-mi spui unde stai tu si eventual ne putem intalni in zona.

O saptamana frumoasa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Andreea-sincer nu stiu asta pe unde vine, ma voi uita in pagini aurii.Noi stam pe Calea Manastur, vizavi de hotel Pami.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

saluti
Fetelor in sfarsit pot spune ca am avut un weekend minunat din toate punctele de vedere am fost la Sinaia ,am vizitat Castelul Peles,Castelul Bran ,mi a venit cea mai buna prietena din State si mai presus de toate al meu sotz a stat cu noi de vineri pana duminica ,un weekend intreg lucru care nu s a mai intamplat de mult timp :(

MELI esti minunata ca faci lucrul asta pt mamica cu doi copilasi ,Dumnezeule cata putere trebuie sa aiba sa treaca peste asta
eu pot sa vin si in fatza Hotelului Pami,sa mi scrii unde ti este mai usor
GABI aratzi traznet ,super sexy tu mami ,itzi sta foarte bine cu noua tunsoare
VICTO ce bine seamana copilasii intre ei ,sunt tare scumpi
ANCA multumim

o zi minunata fetelor

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihalav spune:

hop top, am venit si noi!

suntem mai bogate cu o maseluta, mai pline de temperament - cea mica- , dar si de rabdare - cea mare-, de relaxare... de intelepciune... ce aer bun la Baia Mare, haha!
Va imbratisez, am parcurs in diagonala cateva pagini, sa-mi dau seama pe unde umblati!

Pupici tuturor!
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

ooof oof, noi suntem mai nazdravane ca niciodata, parca simte copilul asta hormonii mei.
toata ziua e calare pe mine, dar la sf zilei imi ridic bluza in sus si ma pupa pe burta. Daca e intrebata ce vrea sa aiba, raspunde: baietel...dupa 2 sec zice...nu,fetita.
mai avem un pic si aflam si noi ce este. Am emotii. Acum imi e ciuda ca nu am intrebat cand am fost la eco, dar na...am gura mare si nu m-as fi putut abtine sa nu ii zic sotului care m-a amenintat ca divorteaza daca afla ce e

Mama de Ana si 26+

Fashion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

MELI - Si eu pot sa vin in fata hotelului Pami.Spune cand poti, eu in principiu dupa ora 18:30.

GABI - Printesele voastre sunt minunate si intotdeauna am un impuls fantastic (cand va vad).

PAULA - Seamana tare bine cavalerii tai frumosi si uite ca deja sunt mari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

neata!

fetelor,mersi mult, sunteti dragute, ma ajuta mult daca puteti veni voi, daca nu, pot sa fac si eu sa ma duc.

Andreea-si mie imi este mai bine dupa ora 19, ca pana la ora aia lucrez.Doar marti sa nu fie ca-s singura seara cu copii si mai greu ies.S-o lasam pe o alta zi, care alegi tu...poate fi si maine, vineri, oricare din zile, poate ti-e mai ok de sfarsit de saptamana? eu stau pe partea cealalta, deci, doar trec strada.

Alex-cand e bine pt tine?

sa aveti o zi frumoasa!

Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

neatza
MELI cred ca vineri ar fi ok ,sper sa ti pot da un raspuns sigur maine

o zi frumoasa ,pupici
astazi am o zi tare grea ...multa treaba



SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

MELI - Eu as putea vineri la ora 19.Sa-mi spui si ne intalnim atunci in fata hotelului.

Mergi la inceput