Aspirante si Gravi Nou-Venite (106)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Ola ,ola fete dragisi un PASTE FERICIT cu multa sanatate,bucurii,intelegere si lumina in suflete

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

PASTE FERICIT DRAGELE MELE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:



PASTE FERICIT FETELOR !

DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010
POZE ALESIA
CUM S-A NASCUT ALESIA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polo spune:

UN PASTE LUMINOS VA DORESC.
HRISTOS A INVIAT.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Hristos a inviat!
Noi ieri am facut 6 luni,am fetita mare,vrea numai in picioare sa mearga....e obositor dar fff placut so vad cum e toata un zambet
-am toata trupa si sper sa intrati sa povestiti cum ati petrecut de Paste...noi am fost numai in vizite,ce bine e sa fii pus la masa

DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010
POZE ALESIA
CUM S-A NASCUT ALESIA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

ADEVARAT A INVIAT!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Noi nu am prea intrat, pt ca, vorbesc in numele meu, sunt f obosita si sunt zile intregi cand nu deschid calculatorul.....
Noi suntem bine, crestem, radem, facem clabuci la gurita, sugem degetele pana la cot, am inceput si noi diversificarea si asteptam sa apara primii dintisori si sa facem si noi 6 lunite sa putem sta in fundulet

Pup si eu gashca care a intrat intr-o stare de somnolenta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Ariana la multe lunite si anisori Alesiei.....sa creasca mare si sa fiti mandri de ea

Doamne, ce mai trece timpul.....acusi face anisorul, acusi ii pregatesti rucsacelul pt gradi

Si eu sunt uimita ce repede trece timpul si ce mult se schimba copii nostri.....ma uitam zilele astea la poze facute cand era mica-mica....nici nu mai seamana cu gaza mica, pe care am adus-o acasa....incepe sa se defineasca trasaturile fetei, sa aiba si ei personalitatea lor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Fetelor, acum fix un an am aflat ca sunt insarcinata......Doamne, cate se pot intampla intr-un an......acum am fata mare de 4 luni jumate si nu ma pot opri din starea de uimire de cand am nascut-o......am o stare de bucurie si euforie continuua, parca plutesc
E atat de adevarat ca timpul si viata noastra trec precum gandul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polo spune:

VA pupacesc pe toate. Intru mai rar ca sunt prinsa cu pregatirile entru botez. am intrat pe ultima suta. Si sunt putin panicata ca am vazut o rochita frumoasa si acum nu am mai gasit-o. Vreau ca finuta mea sa fe perfecta.
MVB, intradevar ... se pot intampla atatea itr-un an si niciodata nu vei stii cum va fi la anul.
Lia, sper ca esti ok si sambureii la fel.
pt toate

Mergi la inceput