Mar-Apr (193) Hai madutza! Bv sorinam, Ssabrya !

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

tot dau tarcoale sa vad daca a nascut ally
iony poate vb cu ea asta da nu ati inceput baitza
sper ca micutei sara sa ii placa baitza

Yasmi ce grasunel ai tu...nici eu nu am 6 mese...dar dupa ce face fata 1 1/2 luna vreu sa ii scot mnasa de noapte de la ora 3
cu putzica nu te pot sfatui nici cum...cand am ramas insarcinata chiar mi-am dorit fata si glumeam ca ce sa fac cu un baietoi ca nu ma pricep cu putica , ce jucarii sa-i cumpar si alte probleme de baieti

fetele lui mama ii zic direct , nu va ganditi ca tac..o dau afara si din camera...si nu sa ne certam doamne fereste....dar nah e ea prea sfatoasa ce sa-i fac....si cu ideei din alea invechite
imi pare rau ca se intampla asa...ca si asa ne vedem mai rar...dar asta e...o las in pace si ma rog sa raman eu calma cat sta la mine

as vrea sa vad si eu pozicile de pe picasaa....dar s-a trezit puiutza
pup



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

viss la unii se manifesta intr-un fel la altii altfel colicii
da noaptea iti dorm sau nu e regula?

antonia de exemplu plangea noiaptea cate o tura de 3-4 ore legate pana la 4 luni cand au si trecut
pe cand finutul de la bucuresti plangea zi lumina
continuu fara oprire
pana la 7 luni


de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si 39+ PETRA ADRIANA
AMR MAX 8 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

ama lasa ca e bine ca ai scari
eu nu am ca a noastra casa de locuit e doar la nivelul solului
da la mine functioneaza luatul in brate
sper
al antoniei

miki am inteles .... dar fata cum mai este? la fel? ii poti face aerosoli? nu astiam ca am cel mai bun tip de aparat de aerosoli ... ma bucur sa aud asta ... sanatate multaaaaaaaaa

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si 39+ PETRA ADRIANA
AMR MAX 8 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

ama si antguess da voi cum v-ati calculat DPN? NU DUPA UM? ca eu am UM -ul mai devreme decat al vostru .... deci ar trebui sa am si DPN mai inaintea voastra ... ca asa se calculeaza .... ce ne zic doctorii la eco e altceva ... si mie antonia mi-a venit la fix dupa calcularea lui in functie de UM ...nu daca o luna a fost mai mare si alta mai mica

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si 39+ PETRA ADRIANA
AMR MAX 8 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

si eu as vrea date despre allyyyyyyyyyyy
nu stie nimeni nr ei?
il vreau eu
o sun eu
daca nu e altcineva care sa se bage
plsssssssssssss
ca daca e in lista eu nu ma pricep sa umblu in ea

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si 39+ PETRA ADRIANA
AMR MAX 8 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

buna seara burtici si mamici
va anunt ca pe data de 21.03 la ora 15:05 s-a nascut cristian andrei prin operatie cezariana cu complicatii pe o durata de 2 ore jumate. ne-am procopsit si cu streptococ si am stat in spital pana azi pe antibiotice. acum suntem acasa si suntem bine.
felicitari tuturor mamicilor si viitoarelor mamici, nasteri usoare si bebelusi sanatosi

37s cristian andrei cel mai iubit bebelus
[size=3]AMR MAX 8 ZILE[size=3]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyadyazuza

buna seara burtici si mamici
va anunt ca pe data de 21.03 la ora 15:05 s-a nascut cristian andrei prin operatie cezariana cu complicatii pe o durata de 2 ore jumate. ne-am procopsit si cu streptococ si am stat in spital pana azi pe antibiotice. acum suntem acasa si suntem bine.
felicitari tuturor mamicilor si viitoarelor mamici, nasteri usoare si bebelusi sanatosi

37s cristian andrei cel mai iubit bebelus
[size=3]AMR MAX 8 ZILE[size=3]


FELICITARI!!!
Bine ai venit Cristian Andrei!!!

36+ David
Doamne iti multumim pt acesta minune si te rugam sa ne ajuti sa o ducem la capat!

AMR 4 saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama22 spune:

Cami ai dreptate, e trecut gresit pe prima pagina. la mine UM e 26 iunie :)

39+ Natalia

AMR 6 zile :)

http://www.amainbucatarie.blogspot.com/

http://www.flickr.com/photos/8264324@N03/sets/72157625644823552/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

cami , ai pm!

35 +

AMR MAXIM 23 ZILE !!!

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

lauriciu, am vazut pozele cu bebe sebastian; este un scump; sa va traiasca, sa fie sanatos si sa va bucurati de el;

dyadyazuza, felicitari! bebe cristian andrei sa fie sanatos, sa creasca mare si tie refacere usoara!

antguess - sa-ti fie de bine cumparaturile si sa le folositi sanatosi!

strumphule - ia zi... cum e cu contractiile???


fetele pe mine iar ma incearca maselele, in plus de aseara am niste arsuri grroooaazzniiceeee...nu mai pot!!!!

35 +

AMR MAXIM 23 ZILE !!!

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput