*Cozonacei iubiti de nov-dec2008 (131)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Printesa01 spune:

neatza!
anca, super idee; io la vizite sunt prima; eu stau cu copii si voi va faceti de cap. sau eu fac gogosi si voi distrati copiii

ramo, hai fata odata cu poza aia, ca visez la tine portocalie de vineri

alex e ok, incizia arata bine, nu i-a mai facut Rx, pt ca a incasat destule in februarie. saptamana aceasta mai avem de facut analize.

Cris are o maselutza cariata, asa ca ne plimbam pe la stomatologi. am fost la 3 pana acum si nu-i chip sa deschida gura

malinas, vesti bune care te tin 9 luni? mult succes si vino cu vestile bune

fug, pt ca e razboi dincolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

printeso, felicitari pt vestile bune. Bafta la analize.Am ras de numa', dar nu sunt vesti bune de 9 luni, sper sa fie vesti bune care sa ma tina o viata. Sper sa fie asa.sanatate multa si pupici


www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=609325" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Printeso, ma bucur ca Alex e bine! Cum ti-ai dat seama de caria lui Cris?


mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Printesa01 spune:

manumanu, cris e genul de copil care rade in hohote cu toata gra deschisa. eu asa vad, ca are o bulinutza gri la o maselutza.

la un canin are o pata alba la baza dintelui, si am senzatia ca acest canin se macina. parca era mai mare inainte sa plec eu in ianuarie de acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

buna ziua

sunt o fericita mamica de cozonacel de decembrie 2008...sper sa ma primiti si pe mine.

ma intalnesc aici cu o colega de odisee novdec 2010..Corina (bravegirl).

nu am citit nimic din urma si nu stiu cum o sa recuperez dar o sa incerc.

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

seara buna

ginye bravo mai iubita e cea mai buna veste pe care o puteam citi. ma bucur din suflet pentru voi. va pupam

anca cum mai este zibe?

corina imi place mult ce proram de intretinere ai ales,bravos . nu degeaba esti bravegirl

sashenka bine te-am gasit si aigi...vezi ca tot aici mai ai colege si pe hera si pe fluturasha si pe anes vorbitorul nu se pune

printesa imi pare bine sa aud vesti bune si de la voi,tot asa si pe mai departe

malinas sa se intample exact asa cum iti doresti tinem pumnii

ramo pozeeeeee

noi suntem bine numai stiu ce sa ii zic mamei sa nu plece in week-end la tara ca sambata e petrecerea surpriza....ii zisai ca chem popa sa citeasca la casa..si zice ce treaba am eu cu popa...ideiiii cine se ofera

va pupacim

mami de Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel 12.11.2008 si de Antonia Stefania 01.12.2010 minunile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Sashenka, bine ai venit! Sa-ti traiasca feciorii!

fetelor, voi ce mai dati cozonaceilor la cina? Eu sunt cam in pana de idei...

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Sashenka, bun venit! Haoleu ce gasca ai tu acolo, sa-ti traiasca, cu mic, cu mare! Nu-i nimic de recuperat, nici cu 130 de capitole inainte nu eram mai breze, ia-ne cum ne gasesti, azi mai zen, maine mai nu si tot asa.

Manumanu, daca mananca si vrea, si ciorba. Sau tocana. Mamaliguta cu ceva. Mi-am adus acu aminte de farfalle, sau alte tipuri de paste. Ca a venit primavara, ma gandesc sa-mi mai incerc norocul cu paste cu verzaciuni, sau amestecate printre paste. Sau acele caneloni (asa le zicea?) umplute cu maglavais din verzaciuni si construit ceva cu ochi pe ele sa para ceva animale. Azi sunt tare creativa, imi mai trebuie sa am si copil acasa si gata, merge treaba. Vorba vine. Zi-ne tu ce le mai dai.

Eli, da` inventeaza ca tre sa mergi tu cu Ionu` undeva, neaparat, sa mai stea ea cu pitica si piticul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Printeso, gogosi ... io zic ca tu ai mai mare nevoie ca oricare de-un relach si noi sa ne invartim cu gogosi pe langa tine... Si cu Anes. Io va fac vant cu-o chestie de aia mare din pene.
Ce analize mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Malinas, sa fie cum vrei tu si cum va e voua mai bine. Ce dulce, cu motanul Tom, `chede-ma`.

Mergi la inceput