Mamici inimoase de Constanta *146*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Simona ..La multi ani!!!
Vladis multumesc !
Cixia ideea este ca mi-au oferit superpret! Mai ieftin decat Lem's si nu se compara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

Dupa ce ca e o vreme asa urataafara..la sectorista i se scurge agale un muc si e infundata.Ziceti si voi cum sa ma prezint cu ea la gradinita in vizite cu mucea protagonista principala ??Clar ca nu pot sa ma duc asa si sa facem impresie prosta din prima,cand de fapt la noi e o exceptie sa fim un pic mucioase,dar lumea nu stie..
In fine,asta e,sper ca zilele astea sa-i treaca ca sa putem sa mergem si sa rezolvam si problema asta gradiloasa..pana atuncea m-am apucat de sarmale si am mesterit si un tort sa ne mai indulcim ziua asa mohorata.

Nu mai stiu cine intreba de mobila de la Komandor ...nu am luat nimica de la ei ca mi s-au parut cam piperate scorurile .

simona La Multi Ani

vladis felicitari pentru titulatura
giorgi hai ca mult a fost,putin mai e..curaj ca o sa terminati in curand cu actele


Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA

La multi ani Simonapro & Andrei(madamsadamy)!

Lulu, m-ai emotionat maxim! Probabil fiecare mamica incercata isi aminteste de ziua interventiei...si eu, de curoajoasa mea, care cerea mancare la 2 ore dupa operatie. Refacere!!
Acum stau si ma gandesc cu hernia asta ombilicala, pe Ana o suspectez, o urmareste dr....sper sa nu se complice.

Fiquelle, nu stiu despre dale/ pavele, n-am reusit sa pun in curte ...rectificarea bugetara ne facea de fiecare data sa amanam. Stiu doar ca sunt niste producatori la Lumina, pe soseaua catre Tulcea, dincolo de Avicola. Se vad la sosea asezate panourile de expunere. Si la Cumpana era o fabrica, imi scapa numele acum.

Vladis, scolarita se pregateste de Smart si Cangurul. Nu e greu, dar ei ii ocupa ff mult timp, nu e organizata, uneori viseaza, o apuca cantatul cu ochii in carte.

Cand vine caldura? Parca de azi-maine...eu astept

edit: kim, cunosc pe cineva care si-a facum la komandor dormitorul si sunt multumiti. Il folosesc de 1 an si nu sunt prb. Sunt cam scumpi, parerea mea, nu stiu daca se justifica prin calitate diferentierea.

Alexia & Ana


Merci, Crix.
La multi ani sarbatoritilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Simona la multi ani fericiti!! sa iti mearga toate din plin, sa fii sanatoasa!
Crix succes scolaritei la cangur! ( la anu' pe vremea asta... Oliv... ne tremura chiloteii )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Kim, pai daca e pretul bun, incomparabil cu lem's.

Rox
Mamele de scolari mai mari cred ca ne incurajeaza, concursurile atea-s emotionante pentru parinti mai mult, ei n-au nici o treaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

La multi ani fericiti, Simona!

Succes scolaritelor!

Kim - daca pretul e bun, nu mai sta pe ganduri! Calitatea la Komandor este net superioara celei de la Lem's.

Multa sanatate bolnaviorilor mari si mici!

Diana, mami de Tibi (07.07.1997) si ... 28+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Komandor si Lem's... va referiti cumva la usile glisante...? m-atifacut curioasa...

Fetele eu ma retrag o seara placuta va urez... o seara minunata alaturi de familie ii doresc Simonei si la toata lumea vise cu ingerasi la noapte



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Multumesc mult fetelor inca o data, am avut o zi frumoasa datorita voua

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Simona, LA MULTI ANI! O viata plina de iubire, realizari si impliniri.

multumesc de sustinere.

Crix, sa o urmareste pe pitica cu hernia, Luca a a avut inghinala, parca aparuta din senin , desi din ce am citit/discutat se nasc cu asa ceva.

Azi ne-am plimbat pe afara de dimineatza, si o tura acum, am mers la pediatra sa schimbam si pansamentul.

pisoi, sa stii ca e f ok Lass Baby, eu am fost multumita de el.Unde s-a operat finuta ta?Tot la Bucuresti?Sanatate multa

Hei lucky women, fff sexy titulatura ta..si te-ai schimbat si la culoare..e de bine in cazul asta galbenul, nu e hepatic

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Daca va fi sa te infierbanti, infierbanta-te la soare.
Daca va fi sa inseli, inseala-ti stomacul.
Daca va fi sa plangi, plange de bucurie.
Daca va fi sa minti, minte in privinta varstei tale.
Daca va fi sa furi, fura o sarutare.
Daca va fi sa pierzi, pierde-ti frica.
Daca va fi sa simti foame, simte foame de iubire.
Daca va fi sa doresti sa fii fericit, doreste-ti in fiecare zi...”
Pablo Neruda.


sa il ajutam pe Bibi


Faceti shopping- ajutati copii speciali


Poze Mos Craciun DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRUSHKA spune:

Fetelor, va rog si eu ceva... Imi puteti da o lista cu magazinele cu produse ptr copii si nou nascuti, eventual si zona din c-ta unde le pot gasi? daca aveti timp poate detaliati despre ce anume cumparati voi mai des, ce e mai rentabil si ce nu... de exemplu, ca sa cumpar un carucior 3 in 1 unde sa ma uit mai intai?
A, cineva mai sus spunea ca s-a inchis magazinul DM din real...mai exista vreunul acum in c-ta?

Multumesc mult!

Mergi la inceput