Mamici inimoase de Constanta *146*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

Neata.Lulu felicitari curajosi amandoi eu nu stiu cum as fi in astfel de situatii noi nu suntem asa mamosi dar mi-e tare frica cand citesc ce ziceti voi ma cuprinde teama dar sa speram sa nu avem motive sa ajungem prin spitale.Cris si noi il aducem in pat cu noi la 5 dimi dar nu mai sta locului pleaca si face toata casa vraiste pana ne trezim noi.Pupici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

La multi ani Simona si sa ti se indeplineasca toate dorintele care le ai si sa te asculte baieteiii tai,sarbatoresti prin munca astazi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani Simona!

La multi ani Andrei!

Alina, ma bucur fantastic de mult ca totul a decurs foarte bine si voi v-ati descurcat excelent! Baietii astia mici sunt uluitori ! Inca o data pupici curajosului si refacere urgenta!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Azi e zi de sarbatoare La multi ani, Simona! Sa fii fericita si iubita! Ce mamica tanara esti! Sper ca toate-s bune la munca, am inteles eu bine ca esti in navodari? mi se pare asa peste mana cu naveta...

lulu, pupam copil intelegator bine ca au trecut si grijile si emotiile, recuperare usoara!

kim, imi pare rau sa aud ca si luca are probleme, mult curaj si voua cat despre mobila, n-am auzit nimic de komandor, cred ca nu erau pe piata acum 3 ani cand eram eu in cautari.

cami, multumim de capitol nou esti in concediu?

diana, i-ati scos cumva biberonul? noi asa am patit cand am renuntat la biberonul cu lapte de dimi. daca nu, probabil ca se pregateste de ora de vara

crixia, ce mai face scolarita?



EDIT: in sfarsit, am intrunit punctajul pt titulatura noua




mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La multi ani Simona!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

La multi ani Simonapro & Andrei(madamsadamy)!

Lulu, m-ai emotionat maxim! Probabil fiecare mamica incercata isi aminteste de ziua interventiei...si eu, de curoajoasa mea, care cerea mancare la 2 ore dupa operatie. Refacere!!
Acum stau si ma gandesc cu hernia asta ombilicala, pe Ana o suspectez, o urmareste dr....sper sa nu se complice.

Fiquelle, nu stiu despre dale/ pavele, n-am reusit sa pun in curte ...rectificarea bugetara ne facea de fiecare data sa amanam. Stiu doar ca sunt niste producatori la Lumina, pe soseaua catre Tulcea, dincolo de Avicola. Se vad la sosea asezate panourile de expunere. Si la Cumpana era o fabrica, imi scapa numele acum.

Vladis, scolarita se pregateste de Smart si Cangurul. Nu e greu, dar ei ii ocupa ff mult timp, nu e organizata, uneori viseaza, o apuca cantatul cu ochii in carte.

Cand vine caldura? Parca de azi-maine...eu astept

edit: kim, cunosc pe cineva care si-a facum la komandor dormitorul si sunt multumiti. Il folosesc de 1 an si nu sunt prb. Sunt cam scumpi, parerea mea, nu stiu daca se justifica prin calitate diferentierea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata fetelor si sarbatoritilor...mii de si sute de Sa aveti o zi minunata, plina de veselie si sa fiti inconjurati numai de oameni iubitori!

Lulu ce mandra trebuie sa fii de baiatul tau... Ma bucur tare sa este bine si ca ati scapat usor de aceasta experienta

Cami sanatate maxima... eu inca mai tusesc... mi-am luat si inhalant la munca in caz de ceva si am decis (pe pielea mea) sa mai iau 5 zile Ketotifen... daca stie careva contraargumente sa zica repede... sa nu fac prostii

Vladis, felicitari pentru punctaj si noul statut!

Mie imi dau emotii astia de la TV cu stirile despre Prima casa... si banca mai imi spune si ca dosarele trimise la fond de 3 saptamani inca nu au primit o rezolutie si eu care speram sa terminam emotiile intr-o saptamana...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui vladis

cami, multumim de capitol nou esti in concediu?




Dap..., sunt in concediu fara plata, este a treia luna consecutiv cand ne luam cate 5 zile pe luna. Sper sa treaca cat mai repede situatia aceasta si sa revenim la normal.

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Multumesc tare mult fetelor

Mi-ati inseninat ziua, ca la munca nu e prea frumos,e si foarte multa oboseala, sunt 12 ore plecata, dar n-am incotro, nu-mi ramane decat sa sper ca la un moment dat o sa-mi gasesc altceva mai bun.

La multi ani fericiti Andrei!

Alina: ma bucur ca sunteti bine

Georgi si Camelia: insanatosire grabnica!




Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns batmanita spune:

simona la multi ani multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi.
lulu ma bucur ca ati trecut cu bine de operatie, ai un baietel deosebit.
va pup

Mergi la inceput