S-a nascut mostenitorul lui MARUTA

S-a nascut mostenitorul lui MARUTA | Autor: SoriLea

Link direct la acest mesaj


Am auzit acum la stiri ca s-a nascut DAVID, copilul lui Andra si Catalin Maruta.
Ma bucur pt ei, ca-mi sunt amandoi dragi si le doresc sa fie fericiti impreuna si sa le mai de-a DD mostenitori.
David sa cresti mare sanatos, frumos, sa fii cuminte si sa o lasi pe mami sa se odihneasca.
Andra felicitari si refacere rapida

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Felicitari parintilor, si mie imi sunt dragi amandoi! Sa fie sanatos bebe David, cuminte, mancacios si sa aiba mult noroc in viata!

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Bravo Andra, sa cresti mare bebe David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Felicitari, sa le traiasaca bebelusul si sa fie sanatos!
Totusi, mai exista vreo vedeta in ziua de astazi care sa nasca normal? Medicii nu mai pot sfatui viitoarele mame deloc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Felicitari familiei Marutza!
Bine ai venit pe lume,David!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucis

Felicitari, sa le traiasaca bebelusul si sa fie sanatos!
Totusi, mai exista vreo vedeta in ziua de astazi care sa nasca normal? Medicii nu mai pot sfatui viitoarele mame deloc?



Pai daca mama vrea cezariana se face ... in unele cazuri.

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

xio, am citit asta si de aceea am intrebat. Inteleg ca n-avea nicio indicatie medicala, nu?
http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz-intern/andra-m-am-ingrasat-14-kilograme-o-sa-nasc-prin-cezariana-150947.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Felicitari parintilor iar bebe David sa creasca mare si sanatos.


alexia_07



Imi place sa descopar ce nu spun oamenii prin cuvinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Felicitari, bineinteles !

Mie acest moment mi s-a parut o dovada in plus ca exista vedete care au ramas oameni normali si cu bun simt. Interventiile lor de ieri si de azi au fost o lectie de cum poti afisa la TV un asemenea moment fara sa faci parada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Felicitari!
Cezariana la cerere se face doar la cererea mamei, fara indicatii medicale. Doar din motivele mamei, oricare ar fi ele. Dar nu-i nimic rau in asta, fiecare femeie hotaraste pentru ea si exista si medici care le respecta deciziile si nu incearca sa le convinga de contrariu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

exact asta ma intrebam si eu, de ce toate vedetele aleg cezariana... a devenit o moda, pesemne

Ingrid si Cristi 8 ani

Mergi la inceput