Pufii isi iubesc mamicile! (2)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Mire eu tot n-am ajuns la tine (editez: la sala cu tine vroiam sa zic ). iti invidiez extra-activitatile, vreau si eu sala si masaj sa arat bine la vara!!!

Simply offf, pot sa ma teleportez si eu pan la targul ala? Plizzzzzzzz! ma primesti?....
De fapt ... cred ca nici o lege a fizicii nu m-ar putea teleporta inapoi cu toate cele de le-as cumpara! LOL!

de Yannis




ma fetelor, puneti mana si faceti un abdomen... care sala? care piscina (desi as vrea si eu una)... uite bea turbo gym... eu 8 min abs (deja obisnuinta)...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

sorina, alexutzzza,miremia, nynymultumesc de oferta...dar am dat comanda deja! sunteti niste dragute

bea un test si tu? ce fain ar fii!!!

alexutzzza felicitari ptr realizarile lui yannis.mai pune si un mars pe lista si parca mai citat pe mine

nyny felicitari si voua ptr realizari...de abia astept sa-mi zica ce vrea.multa sanatate bebitzei prietenei tale! sunt shocata!

gmilady... atatea cuvinte spune? ce copil harnic! vezi ca ma pus pozele...poate te ajuta

ale1212xa cate lucruri mai faceti si voi!

dandanag eu daca fac ciorbe acrisoare cu pasta de rosii, de abia le gusta, ii plac astea fffff light, o multime de legume , eventual cu carnita de pui ,fara ingroseli, fara smantana.inca nu imi bat capul cu bors.

sorina tinem pumnii sa iasa totul bine la analize

bf papati si voi f bine! cum adica ou fiert si desfacut in apa?

ruxita super tare al tau cu aaa!

haicut imi pare rau de restrictii, eu nici nu stiam ca le aveti.poate ca sigur nu fregventam forumul atunci.ms de pizza..eu acum ma apuc de carbonara

mandruta asa papa si al meu...deci no worries, ca mai durduliu mii se parea la 5 luni cand era numai pe lm...acum baga il el dar si alearga toata ziulica.


si.....L-am tuns!!!!!avem baiat acum!!!!

revin




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Seara buna si de la noi!

Vorbiti de petrecerea timpului?...Of! Am salvate cateva linkuri inclusiv din capitolele trecute si chiar din etapa anterioara, de citit si nu mai apuc.

Intai sa zic eu cum papa Kiti:
- pana la 8, tzitzi
- la 9, 6-7 masuri de cereale cu lapte in 200 ml apa
- la 11-11:30, fructe cu biscuiti sau fara, cam 150-200ml
- la 13-14 tzitzi iar pt ca nu merge nani fara tzitzi
- la 15 sau 16 un piure de legume cu carne sau ceva asemanator (legume din ciorbita de pasare cu carnita/ou/ficatel)
- la 18 iaurt (unul mic nu ii prea mai ajunge, asa ca dam 1-2-3 biscuiti sau fructe)
- la 21 chiar 22, LP 200 ml
- tzitzi la nani si peste noapte de 2-3 ori, uneori doar 1 data.
Orele nu se respecta intocmai, pt ca nu reusim mereu la aceleasi. Cam pe acolo. Intre mese mai papa de la mine, daca merge si pt el.

Timp petrecut...pai nici nu mai stiu cand si cum, pt ca in ultima vreme pot sa spun doar ca am febra musculara la brate si umeri, de la atata ridicat in brate, ba la masa cand papa el, ba la mine in brate cand pap, in stilul ia o gurita, vrea jos, se reintoarce cand vrea iar, iar saltat si tot asa...

Si se suie singur pe pat, se da jos, pe fotoliu, ajunge pe masa, ia de acolo tot, roade tot, il atrag chestiile periculoase gen forfecute, crosete, telefoane, telecomenzi, pungi, chestii fix nepotrivite pt el...

Un lucru e clar, ca nu doarme decat o repriza pe zi, de 2-3 ore, uneori o ora si jumatate.

Am reinceput plimbarile pe afara, si parca e si mai solicitant, pt ca vrea pe jos, si merge, fuge...prinde viteza si sa te tii dupa el.
Azi i-am pus hamul ca sa il am mai bine in control, ca tare o ia la goana.

M-am intins ca o placinta si din urma tot nu am citit...

Sunt rupta asa ca ma bag la somn. Poate in weekend sa recuperez si eu ceva.

Noapte buna!





Mami a lui Cristi



cercei rosii

Botosei marturii si pt fetite si pt baietei


nebunii crosetate sau din margelute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Alicredo felicitari! N-a plans?

Ruxita lenea e cucoana mare...stiu si eu filmuletu cu 8 min abs...dar eu ma gandesc ca daca fac turbo jam trebuie incalzire, si treb sa fac minim o ora si nu gasesc timp, dar cred ca si niste abdomene pe apucate ar ajuta...sigur e mai bine decat nimic...

Vreau si eu sa il vad pe Kay dar nu am priceput unde...pe mail si contu de poze nu gasisi nimic

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Alicredo sa-i fie de bine tunsoarea micului fost cretulin!

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Alicredo felicitari! N-a plans?


de Yannis




deloc...ma asteptam sa o ia din sec in sec ,dar nu...a fost cuminte si tati l-a tuns cu masinaera un pic uimit cand vedea ca ii cade parul pe jos...






din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Alicredo sa-i fie de bine tunsoarea micului fost cretulin!

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)




multumim...!!!!
ce tare suna micului fost cretulin




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

am pus si poze cu noi fara par

nyny...receptionat cu pozele!scuze.multumesc ptr intelegere.




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui alicredo

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Alicredo felicitari! N-a plans?


de Yannis




deloc...ma asteptam sa o ia din sec in sec ,dar nu...a fost cuminte si tati l-a tuns cu masinaera un pic uimit cand vedea ca ii cade parul pe jos...






din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!



suuuperrrr!!! poate din cauza ca l-a tuns tati s-a simtit in siguranta? ptr ca mai toti plang, adica toti de care am auzit, fara exceptie

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Mai stie cineva in ce capitol a scris BF despre sigilarea dintisorilor?

Multumesc anticipat


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Prietenul nu iubeste prietenul ci obiectul prieteniei . "

Mergi la inceput