Iepurasi de mar-apr 2010 la prima aniversare (106)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CoriMami spune:

La MULTI ani frumoasa GIA!!!
Sa fii norocoasa, sanatoasa si fericita mereu in sanul familiei ce te iubeste asa de mult!
Am vazut pozele, totul a fost superb la turta Giei. Ce tzinute elegante a avuuut! Nu mai zic de tort si turta.
Sensibila felicitari pt tot! Sa-ti traiasca copila scumpa si tu sa fii sanatoasa sa va veseliti ani multi!

La multi ani cavalerilor care azi, 10 martie implinesc 1 anisor! Deyan si Sasha, sa ajungeti mandri barbati, sanatosi si norocosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

la multi ani Deyan de Anca_iary, Gia Daria de sensibila, Sasha Yan de bebesasha multa fericire, voiosie si mult noroc in viata



la multe lunite George Vlad de camilecu



adelina paul

mamica carmen de Adelina Ioana si adolescent Paul Florian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Avem astazi sarbatoriti cu nume deosebite:

la multi ani Gia Darria Sa fii mereu sanatoasa si norocoasa, ai adus implinire si fericire mamei si familiei tale!!!

Sensibila, am vazut tortul minunat cu ursulet, turta foarte aratoasa si pe Gia superba in cele doua tinute!!!

La multi ani Deyan si Sasha sa fiti fericiti, sanatosi si norocosi!!!

-------------------------------
mamica Dariei si a lui David
L'amor che move il sole e l'altre stelle./Amami di piu quando lo merito di meno perche sara  quando ne ho piu bisogno.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Multumiri din inima tuturor mamicilor care ne-au felictat atit de frumos ieri!!!
Child, tortul vostru cu calut a fost miunat, foarte special (sper din inima sa ratae bine si al lui David, sa nu aiba inperfectiuni si sa fie elegant.

Sanzi, multumim pentru vizionare si cuvintele frumoase.

Vladimirescu, am fost ieri la medicul ORL recomandat de tine. multumiri, mi-a facut o impresie excelenta.Avem recomandare de tonsilectomie la Daria. O sa te deranjez pe PM cu ceva intrebari despre cum a decurs la Vladimir, unde a ti facut operatia etc.



-------------------------------
mamica Dariei si a lui David
L'amor che move il sole e l'altre stelle./Amami di piu quando lo merito di meno perche sara  quando ne ho piu bisogno.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irene26 spune:

La Multi Ani scumpa mica si frumoasa Gia! O viata imbelsugata si norocoasa, cu toate dorintele indeplinite, multa sanatate si bucuriile sa te inconjoare!

Am vizionat pozele cu Gia, foarte eleganta si dulce!

Poze

Irene, mami de Diana

It's not how good you are, it's how good you want to be.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:


Mare sarbatoare mareeeeeeeee !

Gia Darria face 1 anisor diseara la 22.45 !


Multumim tuturor pentru urari !

Va servim cu tort www.google.ro/imgres?imgurl=http://fanparty.ro/shop/images/sampanie%2520mickey%2520mouse.jpg&imgrefurl=http://fanparty.ro/shop/articole-party-sampanie-copii-c-36_82.html&usg=bDQToKKDnW8tSy5kJ4cbmlun9gM=&h=505&w=244&sz=28&hl=ro&start=0&sig2=EKhQGdjoDBtRVVEPRkehEQ&zoom=1&tbnid=zxK2iEj5XuJugM:&tbnh=132&tbnw=64&ei=lqZ4Tfn7FoOs8gPyxLm4BA&prev=/images%3Fq%3Dsampanie%2Bcopii%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3DN%26rlz%3D1W1ADFA_en%26biw%3D1003%26bih%3D507%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=132&vpy=10&dur=2797&hovh=323&hovw=156&tx=88&ty=169&oei=lqZ4Tfn7FoOs8gPyxLm4BA&page=1&ndsp=19&ved=1t:429,r:0,s:0" target="_blank"> si sampanie

Am niste sentimente nebune, de parca as retrai ziua de 10 martie 2010.
Fluturi in stomac, stomacul care cred ca munceste la turatie maxima, de am impresia ca Gia ar fi acolo in burtica si ma loveste.

Nu imi vine sa cred ca am Bubulucea mea care acum face 1 an. Care mi-a implinit viata si mi-a luminat-o.

O sa va servim si maine cu alt tort ca mai avem unul comandat pt azi, ca si azi avem musafiri si o sa vi-l arata maine.

Ii zic si aici la multi ani



La multi ani iepurasei mari :

Gia Darria

sa fii sanatosa, iubita, avuta si respectata !
Sa Dea Dumnezeu sa ai aparte de tot ce e mai frumos si mai pur in viata asta
si sa fii intotdeauna steluta norocoasa !



de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)
Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!
www.pethelp.ro/" target="_blank"> Carucioare pentru animalute
"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:




La multi ani iepurasului mare :

Deyan de Anca_iary

sa fii sanatos, iubit, avut si respectat !



de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)
Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!
www.pethelp.ro/" target="_blank"> Carucioare pentru animalute
"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:




La multi ani iepurasului mare :

Sasha Yan de bebesasha

sa fii sanatos, iubit, avut si respectat !



de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)
Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!
www.pethelp.ro/" target="_blank"> Carucioare pentru animalute
"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:



La multe lunici iepurasilor : George Vlad de camilecu !

de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)
Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!
www.pethelp.ro/" target="_blank"> Carucioare pentru animalute
"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI! GIA DARRIA!

Sa cresti mare si sanatoasa, sa ai viata plina de noroc si multa fericire!

SENSIBILA nici nu stiu ce sa-ti spun la cat de mult stiu ca ti-ai dorit acest copil, sa fiti fericiti toata viata si sa va insenineze fiecare dimineata cu zambetele ei.

Mergi la inceput