**Buburuze2009(9)*Felicitari Dana! Bun venit Radu!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Aici,prezent !
Fetelor multumesc mult pentru sustinere,pentru umeri si mesaje ! Imi e nitel jena pentru iesirea mea de aseara ,de obicei eu sunt omul care asculta,sprijina, sterge lacrimi si mangaie suflete ranite . Acum ma simt mai bine,azi noapte a fost groaznic,am dormit pe reprize ,am visat urat,m-am intors pe toate partile,am vazut doua jumatati de film ca nu mai puteam sa dorm,si dimineata cand m-a trezit sot cu un buchet de flori mov aveam ochii umflati si rosii.
Vai,ce danseaza Paul pe "gainusa cea motata" ,zici ca-i lady gaga . La "old mcdonald" bate din palme ca apucat . Uite cum ma face sa rad de dimineata!
Ema eu depun cerere de concediu de acum pentru sfarsitul saptamanii si saptamana viitoare . Posibil de pe vineri sa o intindem pe la socrela,apoi pe la sora-mea,si eu cand plec nu dau vre-o saptamana pe acasa .


Si pentru ca am fost rea ca v-a mintristat ,hai sa va fac ceva cadouas ,pentru ziua "fumeilor"

www.youtube.com/watch?v=f1-Ect3xA8M" target="_blank"> Pentru doamne si domnisoare .Atentiune, pudicele nu au voie!

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 14+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

picky nu cred sa fiu in stare, nici cu pot gandi macar. ce bineeeee, super vine Lili
lavi stii ca te iubim asa sensi
lali, fataaaaaa......ai drept la condiu asa mult????? ia veziii, ca nu ai nici juma de an de cand "lucrezi" la noi. nu-ti cere scuze ca nu ai de ce....toate avem iesiri, si sa vezi....sunt mom in care asta e sg loc unde putem sa ne descarcam
al meu sa vedeti cum danseaza.....parca e pe sarma. Stefi danseaza mortallllll....da din bucile ei rotunde si din talie..... e fantastica
ficiormiu are un cucui, facut aseara.....a dat cu capul de coltul de la geam, geam care era deschis....ieri avea ditamai cornul, azi e un punct

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

eu doar ce am schimbat cacacioasa asta mica care mi-a omorat simturile pentru juma de zi

ema na ca incurcasi borcanelenu stiu de ce ramesesem eu setata cu 1 aprilie.Ete na...pana nu vedem contul nu platim
picky fataaaaaaaaaaaaa...repede bu bagajul.Uite si tu,si ema care vine pe 26 ti-a luat-o inainte..tu ce mai astepti?? Hmmm,eu cred ca tu faci curatenie pentru maine si deja pregatesti bunataturi,nu?
lavi esti curajoasa daca va intalniti cu dragos.pai in cazul asta ,cand o sa fac depunerea o sa pun si pampersosi.Si DA fata,am sonor.vad ca fiecare sarbatori azi intr-un fel..eu am vreut sa incep de aseara dar am adormit ca bolovanca si nu am mai apucat decat sa visez ca fac orgie dar dimineta l-am anuntat ca pentru seara asta o sa-mi incarc bateriile ca el sa zboare din textila
lali haide fata,mai facem si noi cu schimbul ca doar nu numai noi sa ne plangem.Wauuuu ce fain ai primit floriiiii cu noaptea in cap.....Sa mai filmezi si tu baiatul sa vedem si noi acolo dansuri.Dar nu pot sa deschid sa le vad spectacolul
ema aoleuuuuu ce terorist ai

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

La multi ani, fetelor! Sa fiti sanatoase si sa va bucurati de atentia si iubirea celor dragi!

Ca sa completez pana la 3 randuri, nu de alta dar is inainte de indemnizatie va mai spun ca Cezara nu e foarte bine inca dar sper sa se insanatoseasca repejor. Inca tuseste, doarme prost noaptea, nu poate respira ...
Deseara vreau sa fac mucenici, sa vad daca reusesc. Daca da, va invit si pe voi.

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

POZE

BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

LA MULTI ANI MAMICILOR sa fiti sanatoase atat voi cat si cei dragi voua, dar mai ales copiii

Va citesc din cand in cand, dar mai greu cu scrisul

Noi am fost azi si am dat analize, nu mai manaca deloc bn, vrea numai lapte , acum astept nerabdatoare rezultatele.

pt fiecare

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:



un brat la mamicile de buburuze!!!

eu sunt ceva mai bine: n-am febra, nu tusesc, nu mai curge nanaul barnaul... dar am o leneeeeee de zici ca-i depresie . pe bune, nu-mi pot lipi destele de tastatura. stau in pat si lenevesc.

lali, te inteleg ca e greu. parintii mei sunt divortati, mama a murit subit acum aproape 3 ani... iar tata nici macar nu mi-a dat un telefon sa-mi zica... ceva... in fine, eu sunt mai catar. nu sun nici daca m-ar pica cu ceara. nu ne-am vazut de 10 ani si nici nu intentionez sa modific ceva. a vorbit cu mama inainte de a muri, i-a zis ca vrea sa-i spuna ceva, dar n-a mai apucat sa-i spuna mamei. pe mine nu indrazneste sa ma sune ca ii e rusine.... nu-si cunoaste nepotii, nu i-a vazut niciodata. de asa om eu n-am nevoie...


cris, e tot liniste la tine? n-ai primit potaia inapoi?

andreea, sa treceti cu bine peste raceala .

picky, lasa bebelina acolo... tine strans de dansa, sa nu iasa printesa .



Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Dou#259; blonde:
- Aseara am facut un test de sarcina.
- Vai! Si au fost grele intrebarile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Am revenit cu poze de ieri-nu am decat cateva,imi mai da sora mea deseara altele https://picasaweb.google.com/simina.cretu/Mar82011?authkey=Gv1sRgCOf8zZLZ6tShcg&feat=directlink

Azi cred ca o sa plec mai devreme de la birou,ma duc sa le iau pe mama si pe mamaia sa mancam o pizza,iar deseara mergem la nasa lui Andutu ca e ziua ei-sa vedem ce ii luam cadou ca n-am nici o idee.


Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Fetele inca o surpriza si gata . Dati clik pe link,si in spatiul ala ca la google scrieti numele vostru,sub hieroglifele alea,si dati enter . Apare surpriza dupa . Link surpriza.

Picky
Va pup pe toate de fapt.

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 14+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

La multi ani mamici! Sa aveti o primavara vesnica si multe bucurii!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput