Aradence DC - (160)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Chef nici eu nu am...dar trebuie sa mai fac si altceva decat job si casa. Deci pun tava si plasa in masina!
Flavia, mi-ar placea sa ajungi! O sun pe Clau ca poate nu citeste.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am vb cu Clau, nu vine ca a iesit aseara la o zi de nastere, si azi sta cu Raul. AM sunat-o si pe Miha dar mi-a zis Susu ca doarme. Numa' bine o sa fie fresh pe cand iesim. Mie mi-ar placea Retro, dar nu stiu ce-om gasi, ca se tin multe petreceri de 8 Martie azi, mi-a zis Clau, ca io nu m-am gandit deloc la asta... Vedem noi!

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Distractie placuta fetelor!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nouasnrs spune:

Fetelor am si eu o intrebare va rog sa ma ajutati si pe mine. Acum 4 zile am facut inseminare si de aseara am observat ca imi curge un lichid invcolor din sani daca strang sfarcurile. Nu curge mult, se umezeste sfarcul un pic, e incolor si inodor. Help !!! Ma cam sperie, ma puteti ajuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Distractie placuta si de la mine! Io am cam zacut in pat ,abia acum am vazut ce-ati mai scris ...
La ora asta sa ma vedeti in ce hal arat,ca m-a echipat Diana in vrajitoare ,ea e zana evident
PS Acum s-a dus sa imi aduca si matura Cu uratenia asta de herpes,numa' bine seman fix a vrajitoare profesionista ...

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

No, am scris un mesaj dar am ramas fara baterie la I-pad si l-am pierdut.
Moni vreau poze .
Ada se mai tine intalnirea?Sunati-ma si pe mine daca va adunati undeva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

GABI acum m-a sunat Ada; sunt doar ea,Miha si Cristina Rubi deocamdata.Dar am uitat sa intreb unde ... Poze? Ioaiii

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Multumesc din suflet de urari!!! Mi-e dor de voi, gagici!!!
Of ce chef as avea sa ies si eu la o intalneala cu mult ras , cu voi....
Sper ca v-ati distrat!
Va pup!!!! Pe toate...la gramada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, as fi curioasa si eu sa te vad costumata in vrajitoare. Chiar n-ai facut poze?
Am uitat sa zic ca am vazut ieri filmuletele de la serbare. Foarte fain a spus Diana poezia.

Ioana, fetele au iesit de ziua ta, asa zicea Ada.

Ioi cat am ras si eu in seara asta, demult n-am ras atat si cu asa pofta.

Maine mergem pana la Bihor, ne intoarcem maine seara.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Citat:

Ioana, fetele au iesit de ziua ta, asa zicea Ada.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


WOW! Serios???Multumesc!!!! Sper ca v-ati simtit bine, fetelor!!!!!Poze, ceva?Detalii???

Mergi la inceput