Flut(173)-Hai salo,Deea,Danielle!Bv,Shihana,DanaMi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

felicitas bine ati venit acasa.

catank si ssabrya LA MULTI ANI! sa fiti sanatoase si sa va bucurati de printesici sanatoase si cuminti si sa aveti nasteri usoare

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adri28 spune:

Salut,
Felcitas bine ai venit acasa cu puisorul tau cuminte, asteptam impresii despre cum a fost la Stanca, cand o sa ai timp.


S34 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

roxy, probabil bubulina ta mananca, ca haplea, inghite si mult aer si atunci cand il scoete afara il da si cu laptic. Si buburuza mea mai face asa, mai ales cand sunt sanii fff tari, iar dupa ce trage de cateva ori incepe sa tasneasca laptele. Atunci ea incerca sa-l prinda si sa-l inghita pe tot si inghite si mult aer.

Povestea nasterii

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Am fugit la plimbare si sa vb si la restaurant pt botez . Vb pe seara

yasmi, hai mai intra sa ne povestesti de bb Lucas. Cum au fost analizele vineri?

Povestea nasterii

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

fetelor cu bebei, eu nu reusesc sa-i scot aerul afara dupa masa. o tot bat pe spate si nimic, nu iese nici un aer. trebuie neaparat sa iasa aerul?

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

madutza da, mananca si ca haplea, stii cum face inainte de masa? isi roade manutele, intoarce capul agitata si cand prinde sanul.... sa te tii o mai urmaresc eu sa vad.
oricum mi-a adus nasa si cantar (am zis eu ca nu vreau dar pana la urma.....) si o data pe saptamana o cantaresc. ca stiu ca , cu toate ca da laptic afara, trebuie sa ia normal in greutate.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

hello

ne-au externat si pe noi azi
avem un pic de icter si suntem somnorosi; altfel insa, mananca, eu am lapte...si o ragada mica dar asta e, rezistam.



38 +

Mai avem 9 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Catank, Ssabrya, La Multi Ani, fetelor! Sa fiti sanatoase, iubite si mamici fericite!

Roxy, am cumparat si eu Bubchen pt bebe: ulei, sampon (poate fi folosit si ca gel de dus)si un sapunel. Cand mai ajung pe acolo sa iau si o crema. Eu acum ma dau pe burtica cu un ulei de la Johnson; de fapt numai cu asta m-am dat, de prin luna a patra.

Fetele cu cezariana, ati avut si sonda pusa? Eu n-am avut niciodata. E deranjanta?

in S 33+ cu minune de sanatos si fortzos!!!
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

AMR 7 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

am avut sonda, e deranjanta doar la momentul "montarii".

cel mai frumos martisor: Alex 1 Martie 2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Ina, am inteles. Multam frumos si bun venit acasa!

in S 33+ cu minune de sanatos si fortzos!!!
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

AMR 7 saptamani

Mergi la inceput