Pestisori... pestisori... "LMA!" (66)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Cryna, bine te-am regasit! Ce sa faca mandrele? Ma duc la disperare si nimic mai mult.

I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

creatii printre elucubratii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Aha... te inteleg si te cred Cristiana . Mno, fete in crestere are mama ... si mici... si (mari) adolescente... mult succes si rabdare multa cu amandoua .


* La bal mascat...

Un cuplu este invitat la un bal mascat. Ea, acuza o durere mare de cap si ramane acasa... sotul, isi ia costumul si pleaca la petrecere singur. Sotia, dupa ce a dormit o ora, simtindu-se mai bine, decide sa mearga si ea la petrecere, sigura ca sotul nu ii cunoaste costumul... vrea sa se distreze urmarindu-l pe acesta. Ajunsa la petrecere, isi vede sotul mascat, dansand si pipaind toate tipele cu care s-a intalnit. Se decide deci, sa vada pana in ce punct poate sa ajunga sotul ei cu distractia asa ca sa aseaza langa el, incercand sa il seduca. In fine, el nu rezista si o atrage intr-o camera intunecoasa si fac sex nebun. Fara sa isi spuna nimic si fara sa isi dea jos mastile cei doi se despart. Ea, fuge acasa smechereste, isi ascunde masca si se baga in pat ca sa vada cum se comporta el cand ajunge acasa. Cand el soseste, ea se face ca abia s-a trezit si il intreaba cum a fost la petrecere. El ii raspunde: "ca de obicei, stii ca ma distrez foarte bine." Ea insista... il intreaba daca a dansat mult... El:
- "Iti jur ca nu am dansat deloc. Cum am ajuns acolo m-am intalnit cu Pietro, Antonio si Giovanni si cu alti prieteni si am urcat la mansarda sa jucam carti. Asa ca, am jucat poker toata noaptea, nici macar nu am auzit muzica... desi, cred ca a fost o petrecere speciala... pentru ca, tipul caruia i-am imprumutat costumul meu mi-a spus ca s-a distrat la nebunie!!!"



... ... .



~~~~~~~~~~~~~~
Mami de poznas ...
~~~~~~~~~~~~~~


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

vin si eu,cu intarziere...

La multi ani Andanii!

La multi ani Cristiana!

La multi ani Cryna!

Sa fiti sanatoase si iubite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Danuta, multumesc mult pt. urari.

Io ma retrag la culcus... asa ca, va doresc vise frumoase si o noapte linistita! Pe maine!



~~~~~~~~~~~~~~
Mami de poznas ...
~~~~~~~~~~~~~~


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Buna dimineata sirenete!

Pt. ca Nicoll e la cursuri... deci nu e pe aici acum... va ofer eu -luta, ca sa va treziti ... tortuletul il servim cand vine Nicoll . Deci, poftiti la , , ceai , o gustarica mica, sau/si ce altceva doriti .


"La multi ani!" Nicoll ! Ziua de azi sa-ti fie frumoasa, usoara si plina de zambete ! Sa fie plina de surprize , caldura, sanatate si multa, multa iubire si fericire ! Toate visele tale sa aiba implinire ! "La multi ani!" !




O zi faina si un weekend placut la toate sirenetele !



~~~~~~~~~~~~~~
Mami de poznas ...
~~~~~~~~~~~~~~


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Nicoll, LA MULTI ANI ! Sa fii sanatoasa , sa ai parte de realizari si bucurii si sa vina si iubirea pe cal alb .....O zi frumoasa ca vremea de afara !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

In primul rand:

La muuuuuuuulti ani, Andanii!!!

La muuuuuuuulti ani, Cryna!!!

La muuuuuuuulti ani, Marami!!!

La muuuuuuuulti ani, Nicoll!!!


Sa fiti sanatoase, fericite si sa aveti un an plin de bucurii!!!


Multumim mult pentru urari... Sarbatorim cu tuse si muci... Asa stiu ei ca se face, de ziua lor

sa aveti un we frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Ely, multumesc mult pt. urari . Multa sanatate bolnaviorilor !


O zi faina in continuare tuturor !




~~~~~~~~~~~~~~
Mami de poznas ...
~~~~~~~~~~~~~~


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

si !Mai adauga fata papa bun sisi vin!
Cryna,Sury,Ely si !Va multumesc din suflet tuturor pentru urari!
Cristiana si pe tine si pe mandrele ce par a avea aceleasi preocupari ca si ale mele.

Fetelor,am ajuns de ceva timp,dar mandrele ma asteptau inca treze,ne-am pupat si iubit si dragalit,mi-au cantat LMA si "De ziua ta mamico",m-au facut sa si sa de mandrie si iubire.Apoi am papat si noi din ceea ce v-am servit si pe voi si intr-un final le-am adormit.
Am venit sa va cinstesc,apoi ma intind si eu putin,am avut noapte de doar 2 ore,prietenele de la scoala petrecandu-si noaptea alaturi de mine.
Va ,ne vedem mai tarziu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Ce faceti fetele,haideti,adunarea,va mai invit o data la un pahar de ,fetele vor repetir la LMA.

Mergi la inceput