Pestisori... pestisori... "LMA!" (66)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Cryna,Cristiana La Multi,Multi Ani Fericiti!!!Sa aveti parte de bucurii,de impliniri si sanatate,iar cate un strop de iubire sa aveti in inima in fiecare zi!

Am intrat sa va urez fetelor ca plec dis de dimi cu mandrele la gradi si apoi cu treburi prin oras pana dupa amiaza cand am cursuri.Avand si maine,azi nu ma mai intorc,asa ca va si va dau un buchet de virtual!
Cryna nu-i bai pt intercalarea mesajelor,stai linistita.Pe mine una nu ma deranjeaza sa citesc,fiindca ceea ce ne scrii surescita interesul si ne bine dispun.
Am fugit,sa aveti zi minunata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


' Neata! 'Neata!





Poftiti la party sirenetelor ! La:








Poftiti, poftiti !



~~~~~~~~~~~~~~
Mami de poznas ...
~~~~~~~~~~~~~~


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Ok., Nicoll... am inteles . Oricum, cand o sa-mi fie posibil, o sa incerc sa nu mai pun mesaje extraordinar de lungi ... aaa, si, dupa analiza nocturna procentul meu de 50%-50% s-a schimbat/ridicat la aproape 80% ... eh, ...
Multumesc mult de urari , cursuri usoare sa ai si... ne vedem maine .


Azi, poznasul are zi de teatru la gradi si, i-am zis ca-l las cu trupa de teatru, nu-l mai iau acasa ... si el, de colo, foarte "iritat": "Nuuu... ca mi-ai promis o prajitura azi! O buburuza!" ... asa ca, nu-l las cu trupa de teatru , il aduc la pranz... ...



~~~~~~~~~~~~~~
Mami de poznas ...
~~~~~~~~~~~~~~


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


"La multi ani!" Cristiana ! Sa ai o zi superfaina , plina de iubire si surprize superplacute , sa te bucuri de seninatate alaturi de toata familia si sa-ti implinesti toate dorintele puse azi ! Sa ai parte de multa sanatate si "La multi ani!" !





~~~~~~~~~~~~~~
Mami de poznas ...
~~~~~~~~~~~~~~


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


De amu, ma duc sa pregatesc cheful ... o sa mai revin pe aici ... mai tarziu... la toate sirenetele si sa aveti o zi frumoasa si placuta ! Ne mai vedem... .



~~~~~~~~~~~~~~
Mami de poznas ...
~~~~~~~~~~~~~~


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna , LA MULTI ANI ! Sanatate , iubire muolt noroc si fericire!



Cristiana , la multi ani! Sa fii sanatoasa , sa te uite relele, sa te pupe bunele , sa ai bucurii si impliniri!


La multi ani , FELIS! Sa fii sanatoasa , sa ai parte de bucurii si realizari !Ce mai face Mihaita ? Te mai asteptam, pe al noi cand ai timp .



Crynuta , mersi de mesaje ...eu zic ca la mine se potriveste cam jumatate ....Multumim de tratatie si sa ai o zi minunata !

Nicoll, sfatul meu este sa incerci sa obtii somaj , tot e ceva decat deloc .... succes la cursuri !

Va pup si o zi buna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Dany, multumesc mult pt. urari . Si, deci asa... si tu, cu 50%-50% ... bun si asa... oricum, la mine e cu toane ... cand 50%-50%, cand 70%-80%... mno, ...

Dar, Felis pe unde umbla? N-a mai dat de muuult pe aici... hmmmhhh... poate (mai) vine... 'om vedea...

Iote, si Cristiana e disparuta ... eeeee... hai ma... ... .

Eu, va invit la masa : papa bun + desert + o , un suculet, sau ce altceva doriti voi . Pofta buna !

Am -it... pe mai tarziu... .



~~~~~~~~~~~~~~
Mami de poznas ...
~~~~~~~~~~~~~~


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Cryna La multi ani !!!!!!!!! multa fericire, noroc si numai bucurii

Cristina, Felis La multi ani si voua in cazul in care cititi ... pupici miiiii

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Sau poate ca nu sunt disparuta cu totul
La multi ani, Crina, sa fi fericita si sa ai parte doar de bine in viata!
La multi ani, Felis! tot ce-ti doresti
Si cu intarziere si scuzele de rigoare va doresc un sincer:
La multi ani, Dana!
La multi ani, Mihaela!
La multi ani, Charlie!
La multi ani, Danezo!
La multi ani, Babylina!

I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

creatii printre elucubratii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Multumesc mult Dana pt. urari. Ce mai face Andrei? Sunteti mai bine? Cu sanatatea... si alte alea...

Ooooo, ia te uite cine a aparut prin baltuta ! Bine ai revenit pe la noi duamna draga . Te asteptam mai des . Multumesc mult pt. urari Cristiana . Ce-ti mai fac mandrele, Oana si Diana? Sper ca toate sunt bune pe la voi .


, numai bine si o zi faina in continuare tuturor sirenetelor !



~~~~~~~~~~~~~~
Mami de poznas ...
~~~~~~~~~~~~~~


Mergi la inceput