LMA!!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***311***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Ati plecat la petrecere toate ??

Stiti papusa Elmo care rade ? E super... am gasito pe Amazon dar e cam scumpa, in jur de 130 $

ia priviti si radeti

http://www.youtube.com/watch?v=MdbhLYI9AeI





Vaaaaaaaaaaaaiii!!! Nu am apucat sa rad, ca m-am spariet! Pai ne trimiti sa-l vedem pe Elmo si ce vedem acolo!? No 10x!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

La Multi Ani Ada, Calin si Crina!Gina, ma bucur ca s-au linistit apele.Am vazut-o pe Maria si pe Gabriel, ce au crescut amandoi.Noi inca suntem raciti,azi am iesit un pic sa ne plimbam prin mall ca nu mai avem stare sa stam in casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Ati plecat la petrecere toate ??

Stiti papusa Elmo care rade ? E super... am gasito pe Amazon dar e cam scumpa, in jur de 130 $

ia priviti si radeti

http://www.youtube.com/watch?v=MdbhLYI9AeI





Vaaaaaaaaaaaaiii!!! Nu am apucat sa rad, ca m-am spariet! Pai ne trimiti sa-l vedem pe Elmo si ce vedem acolo!? No 10x!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute


Atunci aici, ca razi in voie fara sa te mai streseze si sa te sperie Badea cu comentariile

http://www.youtube.com/watch?v=o4x-VW_rCSE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

LA MULTI ANI ALEXANDRA!!!
LA MULTI ANI CRINA!!!
LA MULTI ANI CALIN!!!

Pentru mamici multe multe multe flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

LA MULTI ANI ghiocei dragi ALEXANDRA, CRINA si CALIN!!! Sa aveti doar zile insorite si multa fericire!!! Pentru mamici multi pupici si multe

Noi ne-am distrat astazi la petrecerea Adei. Copiii s-au jucat foarte frumos, doamba Novus a facut pizza buna, torturile au fost delicioase si atmosfera calda si frumoasa Multumim de invitatie
Ada este senzationala, vorbeste de toate, spune povesti, face glumite, danseaza..ce sa mai, iti vine s-o mananci!!! Abia asteptam sa ne petrecem si sambata cu gasca de copii.

Gina cat a crescut Calin Este tare scump. Mai bine ca ati amanat gradinita caci este o viroza tare nasoala acum. Au ramas putini copii in grupa. Un buchet de pentru tine!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_05

LA MULTI ANI ALEXANDRA!!!
LA MULTI ANI CRINA!!!
LA MULTI ANI CALIN!!!



Pupacim si noi cu drag ghioceii sarbatoriti si imbratisam mamicile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

LA MULTI ANI GHIOCEI MITITTEI

Ce ma bucur ca in fiecare zi avem petrecere...Bine, eu doar maine ma voi bucura de tort si altele asemanatoare ....

Raferitor la sanatatea noastra....suntem pe linia de plutire, putem sufla maine in lumanare.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Neata tufete

Am venit si noi din vacanta, vad ca pe-aci o tineti numai in kefuri, asa cum am facut si noi
Raportul spune asa: o juma de kila in plus, o gramada de amintiri frumoase pe zapada si in familie, o reamintire "din comunism" cu o zi de gaze taiate (noi avem SI caldura pe gaz), multe cuvinte noi pt pogonice si un capital de multa dragoste de la bunici, matuse, unchi, prieteni

Simply, ti-am luat cremuiala, sa-mi dai PM cu adresa, sa ti-o postuiesc :)

Care mai e viata voastra, in rest?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

azi suntem mult mai bine..
Hunii deja au ramas doar la capitolul muci...dar numai au febra /voma si alte ale care ne-au mancat 24 de ore

Acum am reusit sa dobor huna si pe Bogdi l-am asezat in pat(el nu doarme dar sta lungit destul de mult timp)

Intre timp am mai terminat ceva pentru baietei...bine "modeala" e Isabella

La multi ani si sarbatoritului de azi!




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ii spunem "musani" (cu s, nu sh) si sarbatoritului de azi, chiar daca nu cred ca l-am vazut niciodata, Rares de Greierash.

Dodo, ma bucur ca sunteti mai bine.

Pisik, cum se mai prezinta Ana?

Fiu-meu a decis azi ca e cazul sa faca nani si cu tati, nu numai cu mami. I-am zis ca mie nu mi-e somn, da' lu' tati ii e: "tata somn, mama nu somn".

Din caracteristicile flexiunii romanesti: daca de la tai (=ceai) forma articulata e taiul, de la cashea (=cafea) va fi, normal, cahseaiul.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3

Mergi la inceput