LMA!!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***311***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

LA MULTI ANI!!!! ADA, Sa fii sanatoasa, sa ai o viata implinita si sa fii mereu inconjurata de iubire. Pentru mami un milion de floricele virtuale si o ploaie de pupici

LA MULTI ANI CRINA!

LA MULTI ANI CALIN! Gina, ma bucur ca sunteti mai bine

Mami de minune mica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Mada, cum sa nu dau de baut dar am zis sa astept sa iasa lumea de la sut

Asadar va invit cu mare drag la



ADA

Si daca vreti sa petreceti alaturi de noi va asteptam la Deva !!

Va

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Citat:
citat din mesajul lui adrisimo28

tot 3 catei hraniti si tot 36% fiecare.


La fel si la mine...hmmm

schimbat ip-ul am mai hranit 3 si 37 %

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

"Trio formidabil" se sarbatoreste astazi...Unul mai minunat decat altul.
La multi ani, puiuti!
Pentru mamici ca le merita.

Mamica de Calin- M-ai emotionat cu declaratia "de grup".
Dupa declaratia de "pace" urmeaza focuri de artificii.

Fetelors-ar putea sa va dezamagesc, dar n-am de gand sa fac mare lucru ca sunt in perioada "fara chef" culinar si nu vom avea decat un invitat sau 2 (sunt si fara "chef de chef".In + mai sunt si cu ceva fixatie ca meniul trebuie sa contina numai chestii, pe care le pot manca copii fara sa se murdareasca, asa ca si lui Alex i-am trantit 2 torturi anul asta fara crema. Un tort negresa si un tort praji cu ciocolata. Glazurate cu cioco, decorate, etc..
Am rasfoit albumul cu poze si singura petrecere de la care se vede ceva de halit e unul dintre torturile lui Alex de la 2 ani. Asa ca pot sa va dau si eu o sugestie cu o cifra 2.
http://good-times.webshots.com/photo/2700572650059518639AspMEn
Am facut un pandispan simplu: 2oua, 2 linguri de zahar, 2 de faina si coaja de portocala. L-am copt intr-o tava micuta si apoi am decupat 2-ul dupa un 2 scos la imprimanta si apoi decupata hartia. L-am insiropat cu suc de portocale si l-am imbracat in pasta de martipan.
Portocalele erau in pandispan ca la vremea respectiva nu eram la "nu vreau creme", asa ca umplusem blaturile tortului cu o crema din iaurt amestecat cu gelatina topita in suc de portocale si cu bucati de potocala prin ea (un fel de crema diplomat). Asta ca idee de crema mai usurica pentru copii, daca sunteti in cautare de idei.

Provista noastra si Simona au facut chiar minunatii...Eu nu o sa fiu acolo anul asta, dar promit sa pun poze, daca fac ceva si sa le sterg apoi repede. Ca am poze cu toate chefurile lui Alex, dar nu cu mancarea ca nu suporta barbatul...ca-l calca pe creieri cand ii vede pe aia ajunsi in strainatate care se tot pozeaza ostentativ pe langa butelci si tot felul de mancaruri.Degeaba i-am explicat eu ca nu are nimic de-a face poza mea cu pizza MiCKEY cu x-ulica in cada plina cu sticle goale de wisky(exagerez)..Ma rog, vad ca pana acum n-a facut galagie la platourile alea pe care vi le-am aratat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Am pus si eu cateva POZE LA SEMNATURA!!!

Magdy, de Gabriel (05.03.2009), Maria (17.09.2010) si Theodora(23.12.2005-25.12.2005)

Minunile Palmierilor

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Magdy, ce-a crescut Mariaaaa! Si ce smecheroasa e, ce papuci are! Iar Gabitzu se face tot mai frumos!

Gina, ma bucur ca s-au mai linistit apele! L-am admirat pe Calin mic, acu asteptatm poze si cu el mare! Doi ani!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

LA MULTI ANI! Alexandra Zambariciul nostru vorbaret si sexy


LA MULTI ANI! Calin Sa cresti mare si voinic.


LA MULTI ANI! Crina






purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adee

LA MULTI ANI! Alexandra Zambariciul nostru vorbaret si sexy


LA MULTI ANI! Calin Sa cresti mare si voinic.


LA MULTI ANI! Crina






purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009

poze



LA MULTI ANI fericiti si voiosi si de la noi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Intru si eu rapid pe ultima suta de m, sa urez La Multi Ani ghioceilor sarbatoriti astazi, si in mod special Adei cu bucute sexy, mie imi vine sa o mananc numai cand mi-o imaginez spunand, nu stiu cum rezisti, Monica!Sa stii ca toata ziua m-am gandit la voi, si am vrut sa va sun, dar apoi mi-am propus sa o fac cand ajung acasa, sa ii transmita Eva "La Multi Ani" live. Dar am ajuns tarziu, si am ezitat, caci mi-am dat seama ca voi erati in toiul petrecerii. Ce sa mai, nu am nicio scuza . In concluzie, va sunam maine, tot ati zis voi ca petrecerea tine 3 zile si 3 nopti. Pana atunci,Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Ati plecat la petrecere toate ??

Stiti papusa Elmo care rade ? E super... am gasito pe Amazon dar e cam scumpa, in jur de 130 $

ia priviti si radeti

http://www.youtube.com/watch?v=MdbhLYI9AeI

Mergi la inceput