Mar.Apr(170)- Bv Miki, Ina, MsBB, Felicia, Dinora!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viss spune:

eu l-am intrebat pe sot dc vrea sa se duca la obor sa ia cerceii,lucreaza pe langa floreasca undeva, sau mergem sambata amandoi. si mi-a zis ca el nu mai merge nicaieri cu mine
e disperat, vrea sa ajung la programare musai

36 SA+ viitoare mami de 2 buburuze:

AMR 7 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

apropo- strumph- pe prima pagina, unde sunt scrise numele mamicilor care au nascut- de ex. bravo x..este scris cu o culoare aa de stearsa, un roz spalacit, bleh. ia baga tu un turcoaz, lila, cum iti place tie,sau purpuriu ..ca nu-mi place.ptr asta iti dau in schimb niste floricele.

36 SA+ viitoare mami de 2 buburuze:

AMR 7 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Strumfi
Salo_sama ,hai poate nastem maine amandoua
tu iti faci cadou de ziua ta , iar eu ii fac cadou soacra-mii
tin pumnii sa fie totul bine


fericita 40+ cu Sara Maria
AMR CATEVA ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Simona, te-ai suparat pe mine ? ..hai ca sa iti treaca supararea pe scot la un shopping maine , bine ? si cat esti cu mine nu nasti

salo_sama, hai ca maine vine Petra , nu gandi ca nu ai semne de nascare, asa era si miki aseara pe la 5 si azi dimineata a nascut maine ai cel mai fain cadou in brate

Iony, maine negresit ii faci cadou soacrei

viss, eu schimb cum sa nu, sa vedem ce culori frumoase gasim, ca vad ca le-am cam amestecat pe acolo si s-a cam tziganit prima pagina Tare faza cu sotul tau , hehe.. e fricos si el, nu cumva sa ii nasti prin masina

cami, ieri ti-am raspuns ce m-ai intrebat cu pretul pe ora la curatenie si ce face de banii aia, tu nu mi-ai spus ce si cum ii dai si ce face de cat ii dai

_
Mind the Bump!36+ Sophia Nicole

AMR 4 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Acum e bine Viss? sa-ti spun ceva ( mie nu-mi place ) ar trebui ceva timp sa ma ocup de pagina asta, sa am si inspiratie si timp, ca sa stii tu ca mananca si mult timp si rabdare , nu ca e usor asa un doi se face... de ce nu se baga mai multa lume sa faca, de ce numai cateva dintre noi ? explicatiile cum se fac astea toate sunt pe la prima pagina si restul ce mai tine de mici chestii tine de imaginatie, rabdare, timp si `ntelejentza
Stiu ca fiecare are cate o rugaminte si o doleanta, dar nici macar un simplu multumesc nu am primit de cele mai multe ori , nu zic numai de mine, de toate ... cele care facem schimbari in capitole, schimbam capitolul , titlul, datele in listute, punem sus galeria ... si restul... foarte bine am putea face altceva in timpul cand facem una alta la capitol, nu ?

Hai ca acum mi-o iau ..am fugit si nu ma prindeti

_
Mind the Bump!36+ Sophia Nicole

AMR 4 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Apropos de fugit fetele, sambata sa nu va faceti planuri ca e baba mea , si o sa ploua si o sa fie friiig dupa sufletul omului.

Voi v-ati pus babe?

Povestea nasterii

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Madutza eu mi-am pus baba:vineri..probabil va fi la fel de rau ca si sambata

Strumfy...eu cred ca toate suntem recunoascatoare pt ca ne ajutati cu schimbat capitole,modificari...De obicei multumim la fiecare capitol nou dar apoi eu nu am mai zis nimic..m-am gandit ca se subintelege!!Si eu una sunt foarte recunoscatoare pt tot...pt ca ne ajutati cu tehnica si puneti suflet pe site..Hai nu fi supi pe noi!!!

32+ David
Doamne iti multumim pt acesta minune si te rugam sa ne ajuti sa o ducem la capat!

AMR 8 saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

haide, mai strumph..ca stii tu ca noi iti multumim.intai in sufletul nostru, sau in gandapoi prin "viu grai"-eu iti dadui niste floricele cred.iti mai dau si niste pupicisi iti zic si multumesc, saru-mana
- intrebarea ta cu "de ce? "pai dc e mai comod asa? eu zic ca asta e adevarul..ca asa e romanul, dc are pe altcineva care sa faca ceva ptr el, orice, in orice domeniu,e tare multumit sa stie ca cineva stie sa faca bine lucrul asta, si nu mai are in sange vointa aceea nebuna, sa stie si el,ca de, ca doar cu cat stii mai multe e mai bine, te poti descurca in orice situatie, si ce bine iti prindedar na, eu m-am bagat,ca , vb ta,era aici madutza, dorintz, apoi si tu..mi-era si teama sa nu stric mai mult decat sa fac bine..sorry.eu pe vremea serviciului nu eram asa, dar de la atata pat si casniceala,m-am atrofiat de tot.binenteles ca nici asta nu e o scuza, vezi..
-acum sa te iau la sentiment- eu stiu ca ne iubesti, si noi te iubim..si promit ca eu una, n-o sa-ti mai cer surplusuri de-astea, nesimtita ce sunt,si poate in timp,ne vom stardui sa invatam si noi sa facem capitol nou, bine?

36 SA+ viitoare mami de 2 buburuze:

AMR 7 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Scrish..suberba camera micutului!!!!Nici nu ma asteptam sa fie altfel..dar oricum mi-a placut la nebunie....Sa o stapaniti sanatosi si fericiti!

32+ David
Doamne iti multumim pt acesta minune si te rugam sa ne ajuti sa o ducem la capat!

AMR 8 saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

ia uitati ce carucioare misto am gasit:
http://www.okazii.ro/catalog/52364597/carucior-gemeni-tako.html
http://www.okazii.ro/catalog/52664373/carucior-gemeni-aria-twin-peg-perego-pret-bun.html

oare se vad? sa-mi spuneti,bine?

36 SA+ viitoare mami de 2 buburuze:

AMR 7 zile

Mergi la inceput