Mar.Apr(169)- Bv Miki, Ina, MsBB, Felicia, Dinora!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Am revenit cu lectia citita si tema facuta

Picky, ai dpn ul la fel ca al meu, acum sa vedem daca nu or veni comorile mai devreme ai terminat de renovat ?

roxy, bine ca te-ai mai linistit cu suptul bebelinei, ca nu e foame, ca lor le place sa fie tinuti aproape si ei se nasc si cu instinctul asta de a suge vad ca dormi si ziua acum cand doarme si Anastasia, cel mai bine, ca de nu ai fi chiar cheauna de cap si ea are nevoie de o mama energica si in forta, cu mult laptic bun pentru ea sa creasca mare
Efort mai fac , cum sa nu, si cand urc scarile fac efort dar azi la curatenie nu am facut eu mare efort, numai am spalat bucataria, in rest ea a facut tot si da , nu mi-a fost usor sa accept pe cineva in casa , dar trebuie ...

Miki, nu te mai stresa, poate nasti si tu asa repede si usor ca roxy , sa nu mai spun de relaxat... asa cum i-am spus eu ei de mults i nu a vrut sa ma creada , iaca s-o adeverit daca vrei sa mai freci la podele sa vina mai repede bebelina, poti sa vii la mine ca parca nu straluceste asa bine cum vreau si imi place mie , eu mai stau un pic pana dupa mijlocul lui martie si dupa aia ma apuc si eu de frecat podele sa iasa bubulina, dar pana atunci stau cuminte glumesc , da ? Da si tu un telefon si streseaza pe providerul ala de cablu si internet , ca noi vrem pozici cu bebelina dupa ce vine pe lume

Simona, sa trec data de 4 martie la programari acolo in listuta ?

Dorinut@ bine ati venit acasa si sa iti traiasca flacaul si ce seamana el cu tine mai mami e bucatica rupta

catank, vezi ca vin la tine cum adica sa o cazez la mine la bubulina in camera, vrei sa rupa patutul ? e o bulgaroiaca de aia bine facuta cu ceafa lata vai ce urat vorbesc, ptiu ptiu... asa specimene ca mine nu cred ca ati mai vazut

Stefana, frumos burtic si mare , dar nu de speriat

Ally , tu ce invarti azi ? ai mai vorbit cu Andreea? cum mai e ? eu nu am mai apucat, eu cu tantili si curateniile mele

salo_sama, as fi vrut eu romanca, dar de unde sa o scot? asta am gasit-o printr-o agentie macar ma intelegam ceva mai bine decat cu tanti asta, ca nu vorbeste foarte bine engleza, abia o rupe , si mai si mesteca guma si radea... ca prostu-n targ cred ca sa mascheze ca nu pricepea ce ii ceream eu, si zau ca nu am terorizat-o cu cereri , ca nu-s o fandosita si sclifosita , dar ce m-a mai enervat cum molfaia guma, femeie la 42 ani oricum, am iertat-o ca m-a complimentat, cica eu cati ani am , 25 ? eheee mamaie.. de unde 30

scrish, astept poziciiiiiiiiiii cu camera lui bebe Lucas!!!!!!



_
Mind the Bump!36+ Sophia Nicole

AMR 4 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Citat:
citat din mesajul lui speranta2008

buna

multumesc pt galerie. nu am citit , am intrat ca am o urgenta si voi ma puteti ajuta
dr pediatru nu raspunde la tel si nu stiu ce sa fac: bevele suge, doar ca aam sanii ffff fierbinti si mari, nu ii simt sa se goleasca......noi de ieri suntem acasa. VA ROG, DA-TI UN SFAT......



"Ceea ce este imposibil pentru om, este posibil pentru Dumnezeu" +39
(Matei19:26)


Dus cald pe sani,masaj,pus bb la san +muls dupa pana se golesc
daca ai temperatura ia un paracetamol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Va doresc tuturor o primavara minunata
va trimit cate o la fiecare si cele mai bune ganduri
FELICITARI mamicilor de astazi INA,FELICITAS,MsBB ce martisoare frumoase ati primit

fericita 40+ cu Sara Maria
AMR CATEVA ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

speranta dupa ce suge bebe mulge-te cat de mult poti. asa am patit si eu. numai ca begbelina mea nu putea suge de umflati ce erau si dureau..... si dupa ce m-am muls asa bine a fost, a putut suge ca lumea si s-au golit.


Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza chiar ca s-a adeverit ce-ai spus cu nasterea...ca o sa nasc usor. asa a fost. ai gura aurita

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

si sa spun si despre mine
am fost din nou astazi la spital ptr monitoraj si e totul bine
mi-au facut si eco si e totul in regula, doar ca printesa mea nu vrea sa scoata nasucul afara
joi merg din nou la control
nu mai am rabdare, vreau sa-mi vad bebelina mai repede

fericita 40+ cu Sara Maria
AMR CATEVA ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

iony ce faci? bebelina ta nu da nici un semn?


Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SSABrya spune:

BINE ATI VENIT BEBEI DE 1 MARTIE

Bryanna 02.06.2009 si ...o noua fericire 33+ , adica Ayanna Stefania

AMR 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

iony ce faci? bebelina ta nu da nici un semn?


Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



nu Roxy , nu da nici un semn
nu stiu ce are de gand, dar oricum ma gandesc ca la tine a fost surpriza asa ca ma astept si eu la surpriza
ce bine ar fi sa nasc asa rewpede ca tine
bebelina ta ce face?? e frumoasa foc numai buna de dragalit si pupacit
Felicitari, am vazut ca te descurci bine cu rolul de MAMICA


fericita 40+ cu Sara Maria
AMR CATEVA ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

iony parca vad ca te ia si pe tine prin surprindere

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput