*Cozonacei iubiti de nov-dec2008 (130)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

ziua buna fetele

noi suntem bine

anca [waw] pe bune cu grupa sanguina ce tare esti .

manumanu sfaturi nua m astept experienta voastra ca din toamna cred ca si noi mergem


altceva nimic toate vechi



mami de Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel 12.11.2008 si de Antonia Stefania 01.12.2010 minunile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Printesa01 spune:

neatza gagici.
azi am facut piata, am facut mancare, am dormit cu cris, si apoi am facut gogosi.
Viata normalaaaaaaaa! ce bine este!
despre alex va scriu pe mail.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Chiar e lniste pe aici.

Anes e inca in spital cu Ovidiu.Sunt atat de bine cat pot fi in situatia data. Stiu ca vineri i-au facut exudat si alte cateva teste.vor sa vada daca nu cumva are ceva crocobauri in gat si care eventual ar putea coloniza in stomac si care sa-i taie pofta de mancare.

Manumanu, va tin pumnii cu gradinita.Cred ca le va fi mai usor fiind 2. Si noi suntem in cautari de gradinita, dar nu pot sa ma hotarasc.

Eli, ginye, multa sanatate puilor bolnavi.

Anca, poate n-ar strica sa faci mai mult analize si sa remediezi problema.

Darling, voi ce mai faceti?cum te mai descurci?

sunt asa de multe fete care nu mai intra pe forum, sau care nu mai scriu si e asa de liniste aici


www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=609325" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

manumanu bafta sa incepeti gradinita cu dreptul,sa se acomodeze repede si sa fiti ferici de virusii sezonului rece.
Mi-am adus aminte ca ne-ai intrebat parca cu ceva timp inainte ca mai fafecm.. si atunci cand am citi mesajul tau.. nu am reusit si sa si raspund. Noi suntem bine.. ne place la nebunie gradinita.. de tot ce tine de gradinita.. ii place foarte mult printre copii si tot timpul ii tine cu activitati inteligente.
Sper ca si puiutii tai sa raspunda "pozitiv" la tot ce este in jurul lor legat de colectivitate. Ei fiind si fdoi cred ac acomodarea va fi usoara.
Ca sfat eu ti-as spune sa ai rabdare si calm mult.. pentru ca ei, micutii sunt imprevizibili..ma refer ca acum le place.. si a doua zi sa spuna ca nu ma vor.. doar luat cu incetisorul veti reusii pana la urma veti reusi si poate ei vor dor din prima sa stea mai multe ore.
Noi am luat-o incetisor.. prima luna am fost la program scurt... si am stat prima zi 5 min.. pentru ca plangea si nu am fortat-o cu nimic, a doua zi 10 min si tot asa .. pana ama ajuna sa stam tot programul. Eram emotionata si eu pentru ca este firesc sa ai emotii sa vezi cum se acomodeaza intr-un mediu nou.. si este o reactie normala.. important este sa ai nervi de "otel" si multa rabdare.
Tot binele din lume si sa ne tii si pe noi la curent cu acomodarea micutilor vorbitori. Succes

Printesa01 ce frumos povestesti tu acolo ca ati intrat in normal si sunteti cu totii acasa. Sa o tineti tot asa.. cu foarte multa dispozitie si sa aveti parte de tot binele din lume. Va pupam cu drag.

anes mrefacere rapida micutului tau.. si sa fie un mare mancacios. Sa treceti cu bine peste toate incercarile. Sanatate multa micutulti

ginye55 multa sanatate micutului si sa plece virusii de la voi.

anca_27 ce zapacita esti... pana la uma o sa afli ce grupa are micuta... esti o figura. Imi place cum povestesti....despre ce mai faceti.. foarte frumos gestul tau ca ai vrut sa donezi. Eu din pacate nu pot sa donez, pentru ca am miopie. Mi-as dori sa pot dona.. pentru ca este nevoie de astfel de acte de caritate frumoase si necesare. Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

neata fetele

printesa bravo ne bucuram ca ati reintrat in normal

icosul al 6-lea Acatistul Sf. Nectarie
Apasatoare este crucea bolii, Sfinte Nectarie, si inca mai grea este atunci cand nu vedem in ea leacul trimis de Dumnezeu pentru tamaduirea sufletelor noastre.cerandu-ti sa te rogi lui Dumnezeu pentru inteleptirea celor care cartesc din pricina bolilor, te rugam sa le vi in ajutor, tamaduindu-i degrada, ca sa iti cante impreuna cu noi: Bucurate ca aratandu-te grabnic tamaduitor indata dupa adormirea ta ai vindecat un bolnav...
dupa cartea tiparita cu binecuvantarea Prea Sfintitului parinte Galaction, Ed. Egumenita galati,2003

legat de donat sange
anul trecut prin martie-aprilie parca am mers sa donez sange si la fel nu am putu din cauza ca aveam hemoglobina mica si nu m-au lasat si bine au facut ca eram gravida

mami de Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel 12.11.2008 si de Antonia Stefania 01.12.2010 minunile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

La multi ani de Martisor!

Sa aveti o primavara plina de sanatate si bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

ziua buna fetele


LA MULTI ANI! dragi mamici si fetite; sa aveti un martie plin de realizari si sa aveti primavara vesnic in sufletul vostru



mami de Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel 12.11.2008 si de Antonia Stefania 01.12.2010 minunile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Am intrat putin pt. o imbratisare si un martisor la inceput de Primavara !
Va pupam si va dorim o Primavara senina si vesela !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IuliaCospy spune:

Am scris un mesaj lung si l-am pierdut!

Voiam sa va urez tuturor mamicilor si printeselor la multi ani si o primavara minunata!

Eu am primit martisorul acum o saptamana si ceva. Il vedeti la semnatura

Sara este bine, o rasfatata cu multe toate. Acum ii place ceva, acum nu-i mai place ... in sfarsit. Cu rabdare (eu) si cu fermitate (tati) o scoatem noi la capat.

Va pup si va imbratisez cu drag!


Iulia, mami de Sara Andreea si 4+
http://saraandreea.shutterfly.com/36?startIndex=0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miky-ea spune:

Oli,suntem pe aici...eu cu munca,Alexia e bine,energica...
Sanatate multa si pupici iubitelului!
Multa sanatate tuturor puiutilor bolnaviori si sa dea Dumnezeu sa aflam numai vesti bune!
O primavara minunata va doresc!

Mergi la inceput