Sa ajutam trandafirasul sa infloreasca - Raisa

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyanaM spune:

Felicitari pentru tot ce ati realizat pana acum si mai ales pentru cele 10 minute de stat in fundut . Ma bucur pentru voi si va trimitem multi pupici .
DIANA & MARIUS GABRIEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Multumim Diana! Ii dorim printului Mariusica sa invete sa stea in fundic cat mai repede si sa iti aduca bucuria si satisfactia in care poti cuprinde o lume intreaga!

Vreau sa multumesc si aici, inca o data fetelor atat de inimoase care au donat banuti, hainute pentru bazar sau au cumparat produse din Bazarul pentru Raisa! Va multumim cu toata dragostea caci ne dorim tare mult sa ajungem pe 30 iulie la a doua sesiune de recuperare din Ucraina. Mai avem nevoie de 4200 lei si ne rugam sa ii putem strange pana la data limita.

Tocmai s-a trezit pisicuta aristocrata si vom incepe sa ne jucam cu plastilina. Pentru prima data. Sper sa ii placa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefanut-08 spune:

Draga Katerryna,

Esti un adevarat "ghid de recuperare" ptr mine si cred ca nu doar pentru mine.
Multumesc foarte mult ptr toate informatiile pe care mi le dai.As incerca si hidroterapia, Steff este un copilas destul de rezistent.Daca va fi prea mult ptr el atunci vom renunta dar as incerca.
Ai putea te rog sa imi dai nr de telefon ptr programare??
Va doresc si tie si Raisei multa sanatate.
Un pupic mare de la Stefanut ptr scumpa de Raisa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Buna dimineata!
Noi acum ne pregatim sa plecam la Bucuresti pentru consultatiile periodice. Asa mi-s satula de drumuri la doctori...

Elena, te rog mult, activeaza-ti PM sa iti trimit numarul de telefon.

O zi fumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefanut-08 spune:

Buna dimineata,

V-ati intors de la Bucuresti?? tare obositoare sunt calatoriile astea. Eu deja am emotii cand ma gandesc la drumul spre Constanta care va dura in jur de 10 ore.
PM-ul meu este activ, am incercat sa iti dau un mesaj, l-ai primit??
Multumesc pptr tot!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Buna!
Elena, uite am gasit aici site-ul centrului de kinetoterapie din Constanta si au si numerele de telefon cu adresa acolo:
http://www.recuperare-constanta.ro/

Noi avem din nou zile cu dureri suparatoare de maselute...se apropie si data programarii in Ucraina iar eu imi fac o mie de griji in privinta banilor...
In rest, inventam activitati adaptate nevoilor si posibilitatilor ei de joaca
http://pentru-raisa.blogspot.ro/2012/07/melcisorii-saltareti-si-funditele.html

Si din cand in cand avem clipe pline de zambete si bucurie:
http://pentru-raisa.blogspot.ro/2012/07/un-pui-de-somn.html

Cu drag, va pupa mami si Raisa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Buna,
am platit si eu ieri ceva produse de la bazar; nu e mult, e prea putin chiar, dar sper sa va ajute putin, putin.
va pup si multa sanatate.
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

la multi ani,Raisa,multa sanatate si noroc in viata si mult,mult succes in continuare!Si tie mami de Raisa,iti doresc multa putere si de acum incolo!va pupam!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

La multi ani Raisa! Multa sanatate iti dorim copilas scump!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Va multumim pentru urari, dragele mele!
Raisa a fost sarbatorita sambata cand a implinit trei anisori de viata, a fost o zi minunata, au venit prietenii ei din Constanta, Alex si Calin sa o pupe "live". Le multumim mamicilor Wnimra si rami0208 ca ne-au facut o zi de vis! Momentul cel mai sclipitor a fost cand s-au dat impreuna in tobogan. Am pus ceva pozici aici http://www.facebook.com/media/set/?set=a.436917453018273.99456.100001000656004&type=3 si voi incerca sa pun pe blog filmari.
A fost in centrul atentiei si am simtit-o foarte fericita pe Raisa. De astazi insa va reveni numai in centrul meu de atentie pentru ca reluam programul de terapii pe care il facem impreuna acasa.
Va pupam

Mergi la inceput